Evden eve, Ofisten Yeni Ofise Taşımacılık
Hemen Taşı

0534 304 32 52

Şubeler

Ankara, İzmir, İstanbul

Pendik Asansörlü Nakliyat

Pendik asansörlü taşıma firmaları İstanbul Pendik asansörlü evden eve taşıma şirketi ucuz fiyatlarla en yakın asansör sistemi nakliye aracı ile taşıma yapar. Yüksek katlara hızlıca, kolay ve güvenilir şekilde taşınmanız için çoğu tedbiri alıyoruz. Pendik’te asansörlü ev taşıma nakliye aracı ile site, palaza gibi yüksek binalara eşyalarınızı kolaylıkla taşıyoruz.

Pendik Asansörlü Nakliyat Firması

Pendik asansörlü taşıma firması olarak yakın konumda ev taşıyacaklar, ofis ya da parça eşya taşıyacaklar için vinçli nakliye aracı ihtiyacı doğmaktadır. Bu ihtiyaç duyduğunuz şeyi giderme noktasında vinçli asansör arası devreye girmektedir. Pendik asansörlü taşıma firması arayışında bulunan yurttaşlar için Vinçli ev taşıma aracını tahsis ediyoruz. Hem hızlı şekilde taşınmanızı sağlıyoruz hem de daha güvenilir şekilde eşyalarınızın sevkiyatı gerçekleşmiş oluyor.

Pendik asansörlü taşıma pendik asansörlü nakliye şirketi

Pendik Asansörlü Evden Eve Nakliyat Şirketi

İstanbul Pendik asansörlü evden eve taşıma şirketi taşınma hizmetlerini kolaylaştırır. Ev ya da iş yerinizde bulunan eşyanızın farklı adrese taşınması son kademe zorlu bir iştir. Eşyanın toplaması ve toplanan eşyaların uygun araca aktarımı zorlu bir süreçtir. Sonrasında da yeni yerleşim yerinize taşınması işlemleri oldukça zorlu ve meşakkatli olan işlemlerdir. Tüm bu işlemler ile tek başınıza baş etmek sıkıntılar ile karşılaşmanıza niçin olabilir. Bu noktada sizlere işlemleri kolaylaştırıcı Pendik asansörlü evden eve nakliye aracımızı sunuyoruz.

✅ Asansörlü Nakliyat: 25.Kata Kadar Hizmet
✅ Asansörlü Taşıma: Vinçli Asansörlü Taşıma
✅ Sigortalı Nakliye: Sözleşmeli Taşıma
✅ Firma K3 Yetki Belgesi: Onaylı Şirket

Asansörlü Evden Eve Nakliyat Pendik Ekspertiz Hizmeti

Eşyanın farklı adrese nakledilmesi işlemleri ile ilgili olarak firmamız ile irtibatta geçerek gerekli desteği alın. Konusunda uzman ve deneyimli ekibimiz tarafından sunulacak olan nakliye hizmetimizden yararlanın. Yapacağınız başvuru sonra adresinize uzman personelimiz ulaşım sağlar. Uzman personelimizin yapacağı ziyarette ücretsiz eksper hizmeti verilmektedir.

Asansörlü Nakliyat Pendik

Taşınmaya konu olan eşya yükü, taşınılacak olan binanın durumu ile ilgili detaylı bilgilerin yanı sıra yeni yerleşim yerine olan uzaklık gibi tüm detaylara ihtiyaç duyarız. Bize iletilecek olan eksper raporu sonra Pendik nakliyat fiyatlandırması yapılır. Ücretsiz olarak verilen eksper hizmeti sonra elde edilecek olan fiyata onay vermeniz durumunda ise hizmet sözleşmesi imzalanarak sözleşmede yer açılan tarih ve saatte nakliyeniz gerçekleştirilir.

Niçin Demircan Evden Eve Nakliyat Firmasını Tercih Etmelisiniz?

  • Kaliteli İş Anlayışı
  • % 100 Müşteri Memnuniyeti
  • Sigorta Sözleşmeli Taşımacılık
  • Rekabetçi Fiyat Politikası
  • Profesyonel Nakliye Ekibi
  • Kurumsal Nakliyat Şirketi

Pendik Asansörlü Nakliye Aracı Kiralama

Pendik asansörlü nakliye aracı kiralama hizmeti için bize 7/24 ulaşabilirsiniz. Dilediğiniz zaman istediğiniz konuma asansörlü taşıma araçlarını hemen hazır ediyoruz. Kiralık Pendik asansörlü nakliye araçları saatlik, günlük olarak kiraya verilebilmektedir. Her şey dahil Pendik asansörlü ev taşıma hizmeti kapsamında asansörlü nakliye aracını ücretsiz olarak kendi müşterilerimize tahsis ediyoruz.

Pendik Semtleri

Ahmet Yesevi, Bahçelievler, Ballıca, Batı, Çamçeşme, Çamlık, Çınardere, Doğu, Dumlupınar Emirli, Ertuğrul Gazi, Esenler, Esenyalı, Fatih, Fevzi Çakmak, Göçbeyli, Güllü Bağlar, Güzelyalı, Harmandere, Kavakpınar Kaynarca, Kurna, Kurtdoğmuş, Kurtköy evden eve nakliyat, Orhangazi, Orta, Ramazanoğlu, Sanayi, Sapan Bağları, Sülüntepe, Şeyhli, Velibaba, Yayalar, Yeni, Yenişehir, Yeşilbağlar, Merkez Pendik/İstanbul

Hemen Fiyat Teklifi Al

Pendik Asansörlü Nakliyat Hizmetleri

Pendik Asansörlü nakliye hizmetlerini tüm İstanbul genelinde sunmaktayız. Özelde Pendik semtlerinde de asansörlü evden eve nakliye araçları ile 7/24 hizmetinizdeyiz. Aşağıda sizlere Pendik’te sunduğumuz hizmetler yer almaktadır.

Pendik Asansörlü Ev Taşıma

Pendik asansörlü ev taşıma şirketi olarak ev ya da iş yeri eşyanızın yeni yerleşim yerinize nakledilmesi için çalışıyoruz. Öncelikle firmamızla iletişime geçerek gerekli desteği müşteri temsilcimiz ile yapacağınız görüşme ile arzu edebilirsiniz. Pendik asansörlü ev taşıma firması olarak sunduğumuz hizmetlerimizden yararlanmak için yapacağınız başvuru işlemleri sonra yetkili personelimiz adresinize ulaşım sağlayarak ücretsiz eksper hizmetini sunacaktır.

Pendik Asansörlü Ofis Taşıma

Pendik asansörlü ofis taşımacılığı ya da iş yerinizde yer alan eşyanın yeni yerleşim yerine naklinde Pendik asansörlü ofis taşıma şirketi seçimini tercih etmeniz ise ayrıcalıklara sahip olarak kolaylıkla taşınmanızı sağlar. Pendik evden eve nakliyat şirketi olarak sunduğumuz hizmetlerden yararlanarak kısa süre içinde eşyanızın taşınma işlemlerine yer açmanız ihtimaller içinde olur.

Pendik Asansörlü Parça Eşya Taşıma

Pendik asansörlü parça eşya taşıma şirketimiz gerek şehir içi gerekse de şehirler arası parça eşyalarınızı taşır. Geleneksel yöntemlerin dışında yenilikçi ve teknolojinin imkanlarından yararlanarak taşıma yapıyoruz. Planlı programlı ve güvenilir taşımacılık işlemlerimizden yararlanmanızı tavsiye ederiz.

Pendik Asansörlü Şehir İçi Taşıma

Pendik asansörlü şehir içi taşıma hizmeti ile aynı zamanda nakliye sigortası dahilinde eşyanızın taşınmasını da gerçekleştirmenin avantajına sahip olursunuz. Pendik şehir içi asansörlü nakliye işlemlerinizde mevzusu ile ilgili uzman ekipten yararlanmak için hemen başvurunuzu yapabilirsiniz.

Pendik Asansörlü Evden Eve Taşıma Sözleşmesi

Pendik asansörlü evden eve taşıma hizmetini Demircan LTD ŞTİ şirketimizden alınız. Böylece mevzusu ile ilgili uzman ve deneyimli bir ekipten taşıma işlemlerine yer vermenin avantajını elde edebilirsiniz. Sunulan eksper raporu sonra onayınız ile beraber düzenlenen hizmet sözleşmesi bir anlamda mutabakat anlamına gelmektedir. Aynı zamanda tarafların yükümlülükleri ve bu yükümlülüklerin yerine getirilmemesi durumunda yapılabilecek olan hükümlerde sözleşmede yer alır.

evden eve saadet taşır

TREND HİZMETLER

Ev Taşıma

Ofis Taşıma

Parça Eşya Taşıma

Eşya Depolama

Nakliyat Fiyat Hesapla

Pendik Asansörlü Nakliyat Fiyatları

Pendik asansörlü taşıma fiyatları taşıma yapılacak binanın kat sayısına göre hesaplanır. Kat sayısı kademeli olarak arttıkça vinçli asansör sistemi çalışma maliyeti artar. Fiyatlar da bu doğrultuda artabilmektedir. Sizler için aşağıda detaylı şekilde fiyat listesini sunduk.

Asansörlü Nakliyat Fiyatları 0 – 8 Kat Arası 8 -15 Kat Arası
Tek Taraf Kurulum Asansör Fiyatı 900 ₺ 1.200 ₺
Çift Taraf Kurulum Asansör Fiyatı 1.500 ₺ 2.000 ₺
1+1 Ev Taşıma Asansör Fiyatı 900 ₺ 1.200 ₺
2+1 Ev Taşıma Asansör Fiyatı 900 ₺ 1.200 ₺
3+1 Ev Taşıma Asansör Fiyatı 1.000 ₺ 1.500 ₺
4+1 Ev Taşıma Asansör Fiyatı 1.200 ₺ 1.800 ₺
5+1 Ev Taşıma Asansör Fiyatı 1.500 ₺ TEKLİF AL
İstanbul Asansörlü Nakliye Fiyatları Listesi

Pendik Asansörlü Nakliyat Fiyat Listesi

Pendik asansörlü nakliye fiyat listesi binaların kat sayısına göre farklı fiyat politikasına dayanır. yukarıdaki ücretler sadece asansör fiyatları olup nakliye fiyatlarını kapsamıyor. Nakliyat işlemlerini kendimizin yaptığı işlemlerde asansör için ücret arzu etmeyiz. Sizler de her şey dahil asansörlü taşıma fiyatları ile taşınmak isterseniz bize ulaşın.


Pendik Asansörlü Nakliyat Fiyatları

Pendik asansörlü nakliye ücretleri aşağı yukarı 900 tl dir. Tek taraf asansör kurlumu ile çift taraf asansör kulumu yapılır. 0-8 kat için küçük, 8-15 kat için orta, 15-25 kat için büyük asansör kullanılır.

Pendik Asansörlü Nakliyat Firmaları

Pendik asansörlü nakliye firmaları arayan vatandaşlarımız için günlük ya da saatlik asansörlü nakliye aracı kiralıyoruz. Kullanım alanına ve kullanım yerine göre farklı boyutlarda vinçli taşıma araçlarımız mevcuttur.

Pendik Asansörlü Ev Taşıma Hizmeti Kaç Saat Sürer?

Pendik’te asansörlü ev taşıma çalışmamız 6-8 saat içinde tamamlanır. Sadece asansör kurulum işlemleri ise aşağı yukarı 1-2 saat içinde gerçekleşerek eşyalar kamyondan üst kat eve taşınmış olur.

Pendik Asansörlü Nakliye Aracı Kaçıncı Kata Kadar Çıkar?

Pendik nakliye araçlarımız ekseriyetle 8 kata kadar taşınacak şekildedir. İsteyenler için rezidans gökdelen gibi yüksek katlara taşınmaları için 45 metrelik asansör ile 15+ kata kadar taşıma yapıyoruz.

Pendik Kiralık Asansör Hizmeti Veriyor Musunuz?

Kiralık asansör araçlarımız ile asansör kiralama hizmeti de veriyoruz. İsteyenler için günlük saatlik sadece nakliye asansörlü kiralıyoruz. İsteyenlere de her şey dahil anahtar teslim ev taşıma hizmeti veriyoruz.


Hemen Ara