Evden eve, Ofisten Yeni Ofise Taşımacılık
Hemen Taşı

0534 304 32 52

Şubeler

Ankara, İzmir, İstanbul

Paketleme ve Ambalajlama Hizmeti

Paketleme ve Ambalajlama Hizmeti İstanbul’da Nakliye paketleme İstanbul ev eşyası paketleme şirketi titiz nakliyat eşya paketleme ve ambalajlama yapar. Eşya ambalajlama ekibi ile İstanbul taşıma şirketi olarak özenle ev taşıma işlerinde eşya Paketleme ambalajlama malzemeleri kullanır. Taşınacak eşyaları tek tek özenle paketleyip taşınmayı güvenilir hale getiriyoruz..

Eşya Paketleme Ambalajlama İstanbul taşıma eşya paketleme firması

Eşya Ambalaj ve Paketleme Firması

Eşya paketleme mevzusu hakkında profesyonel çalışmalara imza atan Eşya Ambalajlama firmamız anti bakteriyel ve sağlıklı ambalaj ev taşıma malzemeleri kullanır. Gayemiz eşyaların nakliyesi gerçekleştirilirken zarar oluşmasının önüne geçmektir. Aynı zamanda sağlık açısından hem kendi personellerimiz hem müşterilerimiz hem de reaksiyona geçecek diğeri ev eşyalarının sağlığı ve güvenliği açısından tercih ediyoruz. Bu uygulamamızı bütün eşyalarda tek tek özenle gerçekleştiriyoruz. Mobilya eşyalarından tutunda Beyaz eşyaların paketlenmesine kadar bütün eşyalar itinayla paketlenir. Eşya Ambalaj ve Paketleme hizmetimiz sayesinde hem sağlıklı hem de güvenilir bir nakliye hizmeti almış olursunuz. Müşteri memnuniyeti açısından gerçekleştirdiğimiz paketleme uygulaması bütün taşıma işlemlerimizde bir rutin haline gelmiştir.

Nakliyat Paketleme ve Ambalajlama Hizmeti

Nakliyat Paketleme resimlerimiz aşağıda sunulmuştur. Bütün eşyalarınızı özel paketleme malzemeleri ile ambalajlayıp, paketliyoruz.


Evden Eve Nakliyat Eşya Paketleme ve Ambalajlama

Evden Eve Nakliyat Eşya Paketleme ve Ambalajlama Hizmeti ile taşıması yapılacak eşyalarınız özenle paketlenir ve ambalajlanır. Nakliyat firmamız siz kıymetli müşterilerimizin yerine bütün eşyalarınızı özel ambalajlama malzemeleriyle güvenle paketler.

İstanbul Eşya Paketleme Şirketi

İstanbul eşya paketleme şirketi olarak taşınmadan önce ve sonra dilediğiniz zaman ve istediğiniz yerde 7/24 eşya paketleme hizmeti için ekiplerimiz hazırdır. Nakliye öncesi ev eşyaları ya da ofis eşyaları büyük bir özen ile paketlenir. Taşıma aşamasında zarar görme olasılığına karşın katılımı gereksinim duyulan tedbirlerin başında gelir. Kırılır Eşyalar tek tek özel ambalaj malzemeleri ile ambalajlanır. Paket halinde koli haline getirilir. Hangi eşyanın kırılır olduğu üzerine not ile belirtilir. Ayrıca Paketleme aşamasında hangi eşyanın evin hangi bölümüne ait olduğu üzerine yazılır. Taşıma aşamasında yeni evinize eşyalarınızı dizerken ya da kurulum gerçekleştirirken karmaşa yaşanmaz. Eşyalarınızı karışıklık olmadan düzenli bir şekilde yeni yerlerine belirlenen oda ve bölümlere bırakılır.

✅ Sigortalı Nakliyat: Sözleşmeli Taşıma
✅ Asansörlü Nakliyat: Vinçli Asansörlü Taşıma
✅ Eşya Kolileme Hizmeti: Paketleme ve Kolileme
✅ Eşya Ambalajlama: Sıfır Ambalaj Paketleme

Paketleme ve Ambalajlama

Eşya Paketleme taşınacak eşyaların özel korunaklı ambalaj malzemesi ile sarılması ile yapılır. Bu sarma işleminin gayesi eşyayı çizilme, darbe alma, kırılma gibi olumsuzluklara karşı korumaktır. Eşyalar daha önceden dezenfekte edilmiş steril ambalaj malzemesi ile sarılır. Açıkta bir yer kalmayacak şekilde paketlemesi yapılır. Kırılacak eşyalar patpatlı havalı balon ambalaj ile sarılır. Diğer eşyalar ve mobilyalarda özel korunaklı ambalajlama malzemeleri ile paketlenir.


Eşya Paketleme ve Ambalajlama Hakkında Merak Edilenler

Eşya Paketleme Ücretli Midir?

Taşımasını yapacağımız müşterilerimiz için ev eşyası paketleme hizmeti ücretsizdir. Her hangi ek bir ücret arzu etmiyoruz. Bütün eşyaları eşya güvenliği aşısından ambalajlıyor uz.

Beyaz Eşya Nasıl Paketlenir?

Kırılacak eşyaların başında gelen beyaz eşyalar eşya paketleme naylonu ile paketlenir.

Ev taşırken kıyafetler nasıl Paketlenir?

Kıyafetler için de askılı elbise dolabı mız mevcuttur. Bütün eşyalarınızı askıdan alıp askılı dolabımıza bırakıyoruz. Aynı ütü ile kırışıklık dahi olmadan takım elbise abiye gibi bütün elbiselerinizi taşıyoruz.

Taşınırken ayakkabılar Nasıl Paketlenir?

Ayakkabıları özel kutularımız ile taşıyoruz. Böylece büzülme kaybolma gibi durumlar yaşanmıyor.

Balonlu Ambalaj Naylonu Kullanıyor Musunuz?

Evet hem balonlu ambalaj naylonu hem de ambalajlama malzemelerini kullanıyoruz.

Hemen Ara