Evden eve, Ofisten Yeni Ofise Taşımacılık
Hemen Taşı

0534 304 32 52

Şubeler

Ankara, İzmir, İstanbul

Ofis Büro Taşımacılık

Ofis Büro Taşımacılık İstanbul İşyeri ve Ofis Taşıma şirketi Avrupa yakası, Anadolu yakası temiz sigortalı garantili Ofis büro taşıma firması olarak aktivite gösterir. İstanbul’un en iyi ofis büro taşıma firması olarak her biri alanında yetkin nakliye personelleri ile güvenilir büro taşımacılığı gerçekleştiriyoruz.

Ofis Büro Taşımacılık İstanbul Büro Taşıma Şirketi

Ofis Büro Taşımacılık Hizmetleri

Ofis ve Büro taşımacılığı aktivite alanımızdan biridir. İstanbul’da Ofis ve işyeri taşımacılığı alanında profesyonel ekibimizle hizmetinizdeyiz. Ofis taşıma hizmetlerinde en önemli unsurlardan bazıları ;

  • Ofisin çabucak taşınması
  • Ofiste bulunan evrak ve dosyaların kaybolmaması
  • Ofiste bulunan masalarının ve aksesuarların zarar görmemesi
  • Ofis taşımalarında kullanılan malzemelerin kalitesi

İstanbul Ofis Büro Taşımacılık ŞirketiPiyano Taşımacılığı

Ofis ya da büro taşımasında firmamızı arayıp anlaşma olunması durumunda elemanlarımız taşınacak olan eşyaların büyüklüğüne göre nakliye aracı ayarlanacaktır. Bazı bürolarda eşyaların fazla olmamasından kaynaklı küçük araçlar ayarlanmaktadır. Böylelikle uygun ofis taşıma fırsatından yararlanmış olacaksınız. Ofis eşyalarınız elemanlarımız tarafından belirlendikten sonra taşınma günü gerekli olan ambalajlama malzemeleri ile gelinecek.

Büro da bulunan eşyalar oda oda taşınacaktır. Odanızda bulunan eşyalar büyük bir özenle kutulara konulacak. Her bir kutuya numara verilecektir. Özellikle şirketlerde bulunan arşiv bölümü büyük bir özenle taşınacak. Şirket taşınmalarında evrakların karışmaması bizler için en önemli faktördür. Büro taşınmalarında eşyalarınızı belli bir süre bir yerde muhafaza etmek isterseniz İstanbul depolama hizmeti verdiğimiz için mini depo ya da eşya büyüklüğüne göre depo ayarlanacaktır.

Böylelikle boş yere kira vermeyerek daha ucuz fiyata depolama hizmeti alabilirsiniz. Depolarımız 7 gün 24 saat kamera sistemiyle güvenlik sağlanmaktadır.

Sigortalı İşyeri ve Ofis Büro Taşımacılık

Demircan kurumsal nakliyat hizmetinde çalışan elemanlarımız yılların verdiği büyük tecrübe ile eşyaların hızlı, güvenilir ve sorunsuz olarak taşınmanıza yardımcı olacaklardır. Ofis büro ya da şirket taşınmalarında elektronik eşyalarınız ve bilgisayar gibi hassas cihazlarınız zarar görmemesi için özenli olarak paketlenecek ve kutulara yerleştirilecektir.

Ofisiniz taşınırken ekspertiz ekibimiz tarafından sigortalanacaktır. Sigorta yapıldığı için doğabilecek rastgele bir zarar sigorta şirketi tarafından karşılanacaktır. Demircan ofis taşımacılık hizmetinden yararlanmak için bizimle iletişime geçiniz. Elemanlarımız sizlere ofis taşımacılığı hakkında gerekli bilgileri vereceklerdir. Tüm Büro Taşıma işlemlerini ve yapılması gerekenleri sizlere tek tek anlatılacaktır.

İstanbul Ofis Büro Taşıma Firması

İstanbul ofis büro taşıma nakliye şirketi olarak işyeri ofis bürolarınızda bulunan eşyaların taşınması ya da komple ofis büronun taşınması durumlarında çözüm sunuyoruz. Sunduğumuz çözüm odaklı nakliye hizmetleri sayesinde kısa sürede güvenilir şekilde ve uygun fiyatlarla taşınmış oluyorsunuz.

İstanbul Büro Nakliyat Ekibi

İstanbul büro taşıma ekibi profesyonel ekip ve ekipmanlarla işyerinizi yeni iş büronuza taşır. Temiz büro taşıma ekibi ile pandemi sürecinde korona virüs tedbirleri alınarak güvenle taşının. Konforlu ve güvenilir taşımacılığın adresi Demircan Nakliyat şirketi büro demirbaşlarının profesyonelce paketlenip ambalajlanmasını ve zarar görmeden taşınmasını temin eder. Söküm kurulum her şey dahil büro taşıma işlemlerini gerçekleştiren büro nakliye şirketi olarak yüzlerce faal kurumsal referansa sahibiz. İstanbul’un en iyi büro taşıma şirketi ile faal nakliye deneyimine hazır olun. İstanbul’un en eski ve en köklü büro taşıma şirketlerinin başında gelmekteyiz. Sözde değil yazılı sözleşmeli resmi faturalı nakliye işlemleri gerçekleştiriyoruz. Bizim için kazanç müşteri memnuniyetidir.

Büro Taşımacılığı Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Büro taşımacılığı işlemleri sigortalı mıdır?

İşyeri ofis ve büro taşımacılığı işlemleri kurumsal yapıların özenle gerçekleştirmesi gereksinim duyulan nakliye çeşididir. Bunun için rastgele şirket seçimi yapılması telafisi zor sonuçlara yol açabilir. Demircan ofis taşıma şirketimiz bütün işlemlerinde sigorta sözleşmeli taşımacılık işlemlerini uygular.

Büro taşıma fiyatları ne kadar?

Büro ofis taşıma fiyatları taşınacak büro kapsamında bağlı olarak değişmektedir. Kaç metre kare ve kaç bölümden oluştuğu, taşınacak ofis çalışan kapasitesine bağlı demirbaşların hacmi ve iş yüküne bağlı olarak büro taşıma fiyat teklifi sunuyoruz. Bunun için yerinde keşif ve ön inceleme gerçekleştirip uygun olan fiyatları tavsiye mektubu şeklinde iletiyoruz.

En yakın büro nakliye firması

İstanbul’da en yakın büro nakliye şirketi olarak işyeri ofis ve büro taşıma işlemlerini başarıyla lakaydıyla yerine getiriyoruz. Çok katlı işyeri büro taşıma işlemlerini de yapan nakliye şirketi olarak İstanbul Ankara ve İzmir başta olmak üzere şehirler arası büro taşıma servisimiz de mevcuttur.

Hemen Ara