Evden eve, Ofisten Yeni Ofise Taşımacılık
Hemen Taşı

0534 304 32 52

Şubeler

Ankara, İzmir, İstanbul

Nakliyeci Çalışma İzin Belgesi

Nakliyeci çabalama izin belgesi iyi mi alınır? İstanbul taşımacı izin belgesi ev nakliyat nakliye izin belgesi E devlet nakliyeciler izin belgesi iyi mi alınır? Bu içeriğimizde kademe derece yapılacakları siz kıymetli taşımacı meslektaşlarımız için malumat sunacağız. Tam kapanma sürecinde çalışmak zorunda olan taşımacı dostlarımız için yol gösterici yararlı bilgiler ile çalışmalarında katkı sunabilirsek ne sevinçli bize. Nakliyecilere sokağa çıkma yasağı var mı bunu aşmak için neler yapılması icap ettiğini anlatıyoruz.

Nakliyeci çabalama izin belgesi Kapanmada taşımacı çabalama muafiyet belgesi

Nakliyeci Çalışma İzin Belgesi Nasıl Alınır?

Nakliyeci çabalama izin belgesi iyi mi alınır konusu hakkında yapılacakları kademe derece sizler için araştırdık. Nakliyeci çabalama izni Çalışma Muafiyet Belgesi diye geçer. Çalışma Muafiyet belgesi Resmi sigortalı SGK kayıtlı firma ve firmalar ve onların çalışanları tarafınca alınabilir. Resmi firma ve firma olmayıp merdiven altı diye tabir ettiğimiz korsan kişiler taşımacı sayılmaz ve Çalışma muafiyet belgesini alamaz. Belgeyi almak için sırayla aşağıdaki adımları uygulayınız.

  • E Devlet uygulamasına giriniz.
  • İçişleri Bakanlığı sekmesine giriş yapınız.
  • E Başvuru sekmesine tıklayınız.
  • Çalışma Muafiyet İzin İşlemlerini seçiniz.
  • Çalışma Muafiyet İzin Belgesi bölümüne tıklayarak alakalı bölümden belgenizi alabilirsiniz.

Evden Eve Nakliyeci İzin Belgesi Nasıl Alınır?

Evden eve nakliyat işi yapanlar için izin belgesi kendi bünyelerinde oluşturdukları belge ile yapılabiliyor. Firma ya da firmalar kendi bünyelerinde üst makale Resmi belge diye tabir edilen makale düzenleyerek personellerine izin belgesi düzenleyebiliyorlar. İçişleri Bakanlığınca meydana getirilen aktüel duyuruya göre; muafiyet kapsamındaki işveren ve çalışanların manuel olarak doldurdukları “çalışma izni vazife belgesi formunun” tedavül süresi 12 Mayıs 2021 Çarşamba Günü saat 24.00’e kadar uzatıldı. denilmektedir. Yani işyerinden alınan elle yazılan izin belgesi geçerlidir. Manuel olarak makale olarak hazırlanılan izin belgesini 12 Mayıs tarihine kadar kullanabilirsiniz. Daha sonrasında uzatılma olmaz ise E-Devler üstünden çabalama muafiyet belgesi almanız gerekir.

Türkiye’de Sadece Demircan Nakliyat Eşyalarınızı Tüm Risklere Karşı Sigortalıyor

Sigortalı Nakliyat Sözleşmesi İle Eşyalarınızı Tüm Risklere Karşı Sigortalayın Sigorta Garantili Olarak Rahat Taşının.

 

Nakliyat Çalışma Muafiyet Belgesi Nasıl Alınır?

Evden eve nakliyat çalışanları, Nakliye personelleri, Şehir içi nakliyecilik yapan nakliyat çalışanları ve Şehirler arası nakliyat çalışanları Çalışma Muafiyet Belgesi almaları gerekir. Kapanma sürecinde Tam kapanma zamanlarında nakliyeciler çabalama izin belgesi almalıdırlar. Nakliyat Çalışma Muafiyet Belgesi almak için aşağıdaki görselde belirtildiği üzere alakalı adımları uygulayarak E Devlet uygulaması üstünden İçişleri Bakanlığı E Başvuru bölümünden belge alabilirsiniz.

Çalışma izin belgesi Kapanmada Nakliyeci çabalama muafiyet belgesi almak

NOT: Alacağınız izin belgesinde yazılı olan çabalama bölgesinde çalışabilirsiniz. İlgili izin belgesi yalnızca o bölge için geçerli olup değişik bölgelerde izin belgesi geçerli olmadığından ceza alabilirsiniz. Sokağa çıkma yasağında ev taşıma işlemleri için bizlerden bedava fiyat teklifi alabilirsiniz.

Nakliyeci Çalışma İzin Belgesi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Nakliyeci Ev Taşıma İzni Almak Gerekir Mi?

Evet, Nakliyeciler ve nakliyat çalışanları ev nakliyat izni almaları gerekir. Nakliyeci ev nakliyat izni almak için yazımızda belirttiğimiz adımları uygulayarak Ev nakliyat izin belgesi alabilirler.

Nakliyeci Çalışma İzin Belgesi Nasıl Alınır?

Nakliyeci çabalama izin belgesi almak için E Devlet uygulaması üstünden müracaat yapmak üzere Çalışma Muafiyeti belgesi diye tabir edilen Çalışma izin belgesi alabilirsiniz. Nasıl alınacağı hakkında yazımızda detaylı olarak malumat sunduk.

Nakliyeci Muafiyet Belgesi Nereden Alınır?

Nakliyeci çabalama muafiyet belgesi Telefon, Tablet, Bilgisayar, Cep Telefonu ve web erişimi bulunan başlıca cihazlardan E Devlet uygulaması üstünden alınabilir. İçişleri Bakanlığı E Başvuru kısmından alınır.

Nakliyeci E Devlet İzni Almak İçin Ne Yapmalı?

Nakliyeci E Devlet çabalama izni almak için yapmanız ihtiyaç duyulan tek şey E Devlet uygulamasına girmektir. Ardından belirtilen aşamaları programları gerekir. Online müracaat sonrası sistemden kendiliğinden izin belgesi çıktısı verecektir.

E Devlet üstünden çabalama izin belgesi iyi mi alınır?

E Devlet uygulaması üstünden çabalama izin belgesi alınabilir. Bunun için İçişleri Bakanlığı sekmesini kullanabilirsiniz. İlgili bölümden E Başvuru kısmından müracaat yapabilirsiniz. Başvuruda dikkat etmeniz ihtiyaç duyulan nokta çabalama bölgesi ve o bölgede çalışmanızdır. Aksi halde ceza alabilirsiniz.

Hemen Ara