Evden eve, Ofisten Yeni Ofise Taşımacılık
Hemen Taşı

0534 304 32 52

Şubeler

Ankara, İzmir, İstanbul

Kredi Kartı Taksitli Ev Taşıma

64 / 100

Kredi Kartı İle Ödeme

Kredi Kartı Taksitli Ev Ofis Taşıma

Kredi Kartı Taksitli Ev Taşıma Demircan  Evden eve nakliyat sektörüne yenilikler getirmeye devam ediyor. Evinizi ve Ofisinizi Kredi kartına 3 ile 6 aya kadar taksitle taşımaya başladık.

Şehir içi ve şehirler arası Evden Eve Nakliyat Ofis Taşıma ve Ev Depolama  hizmetlerimiz şimdi Kredi Kartı Taksitli peşin fiyatına 6 aya kadar taksit imkanlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Ödeme için ofise yada şubeye uğramanıza gerek olmadan kapınızda Mobil pos cihazı ile iş bitiminde ödeme yapabilirsiniz.

Bonus Kartta 5 Taksit

bonus1

Worldcard 5 Taksit

world1

Paraf Card 5 Tasit

paraf1

Maximum Card 5 Taksit

Denizbank Gold 5 Taksit

denizbank1

CardFinans 5 Taksit

cardfinans1

Bütün Bankaların Taksitli Özelliği olan Kredi Kartlarına vade farksız 5 taksit imkanı sunuyoruz. Zor günlerden geçtiğimiz bu günlerde Kiralık dairelerin 2 katına çıktığı Nakliye, boya badana, depozit, su, doğalgaz derken taşınmaya nakit paranız kalmadı ise Demircan Evden Eve Nakliyat olarak Kredi Kartlı Taksitli Ev Taşıma Hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Kredi kartları, nakit parası bulunmayan ancak belirli bir ürünü veya hizmeti satın almayı dileyen kişiler için büyük bir kolaylık olarak hayatımızda yer alıyor. Satın alınan ürün veya hizmetin satıcısının taksitle ödeme almayı kabul etmediği zamanlarda kredi kartları, çalışılan bankalar aracılığıyla taksit ve ödeme kolaylığı sağlayarak imdada yetişiyor. Taşınma sürecinin yol açtığı harcamalar düşünüldüğünde de taşınmak üzere olanların aklına ödeme erteleme veya taksitle ödeme seçenekleri geliyor. Mümkün olan harcamaları kredi kartına taksitle gerçekleştirmek, yepyeni bir finansal kaynak sağlaması açısından başvurulacak etkili bir yöntem olarak tercih ediliyor.

Evden Eve Uzmanı olarak, başta evden eve nakliyat olmak üzere her türlü nakliye işlerinizde ödemelerinizi kredi kartına 12 aya varan taksitlerle gerçekleştirmenize olanak tanıyoruz. Parça eşya taşıma, şehir içi ve şehirler arası evden eve nakliyat, ofis taşıma, piyano taşıma, yeni evinizin temizliği, anahtar ve kilit değişimi gibi her türlü hizmetin bedelini, dilediğiniz gibi kredi kartına taksitle gerçekleştirebilirsiniz.

İYZİCO ödeme altyapısıyla taşınmayı ertelemeye gerek kalmadan ödeme kolaylığı sunuyoruz. Bonus, World, CardFinans, Paraf, Axess ve Advantage özellikli kredi kartlarınıza dilediğiniz işleminizi 12 aya kadar taksitlendirerek ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kullandığınız kredi kartınız ile, peşin fiyatına ve vade farkı olmaksızın ödeme sağlayabilir, taşınma sürecini uzatmadan Evden Eve Uzmanı hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Hemen Ara