Evden eve, Ofisten Yeni Ofise Taşımacılık
Hemen Taşı

0534 304 32 52

Şubeler

Ankara, İzmir, İstanbul

Kamyon Nakliye Km Fiyatı

Kamyon Nakliye Km Fiyatı İstanbul Türkiye kamyon nakliye km fiyat hesaplama 2021 aktüel Tır nakliye Kamyon kamyonet nakliye km ücreti bilgisi burada. Güncel Şehir içi ve Şehirlerarası tır nakliye km tutarları bilgisi detaylı bir halde sunulmuştur. 1987 yılından bu yana Ağır yük, Hafif yük ve Parça eşyalarınızı güvenle taşıyoruz. Ulusal, internasyonal şube ve temsilciliklerimiz ile çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Sürekli artan vasıta filomuz, ustalaşmış ekibimiz ile hizmetinizdeyiz.

Nakliye km fiyatı Güncel nakliye kilometre fiyatları

Nakliye Km Fiyatları

Demircan Lojistik operatörü ile şeffaf, güvenilir ve kaliteli parça nakliye tecrübesi vermekteyiz. Bakınız Lojistik sözlüğü inceleyebilirsiniz. Türkiye’nin ileri teknoloji altyapıya haiz müşteri odaklı ilk nakliye lojistik operatörü olarak yazılı sözleşmeli hizmetler sunuyoruz. Müşteri memnuniyet odaklı çalışan firmamız Kredi Kartı ile ödeme olanağı sunar. Anında fiyatlandırma. İhtiyaca göre ustalaşmış çözümler geliştiriyoruz. Bunların başlangıcında da Şehiriçi Taşımacılık, Şehirler Arası Nakliyat, Ofis Taşıma, Eşya Depolama hizmetlerimiz gelmektedir. Sunduğumuz hizmet içeriğine bağlı olarak nakliye km tutarları değişkenlik gösterir.

Kamyon Nakliye Hesaplama

Kamyon nakliye hesaplama bilgisi Kamyon nakliye tutarları hesaplama ücret tarifesi aktüel 2021 – 2022 yıllarını kapsar. Demircan Evden Eve Nakliyat LTD ŞTİ olarak makul fiyat üstünlükleri ile indirimli ücretlerle kamyon nakliye fiyatları sunmaktayız.

Tır Km Nakliye Fiyatı

Tır Nakliye km Fiyatları İstanbul başta olmak üzere Türkiye geneli Tir Nakliye km hesaplamamız ile belirlenir. Kırk ayak Uzun vasıta diye tabir ettiğimiz araçlar mevcuttur. Uzun araçların harekat yeteneği kent içerisinde kısıtlıdır. Şehirlerarası nakliyecilik için makuldür. Ekonomik ve indirimli ücretlerle Tır Nakliye Fiyatları 2021 listesini istek edebilirsiniz. Gerek yurt içi gerekse yurt dışı Tır nakliye tutarları hesaplama için bizlerden fiyat teklifi alınız.

Kamyon Km Nakliye Fiyatı

Kamyon nakliye km fiyatı 2021 kamyon nakliye ücreti hesaplama km baz alınarak hesaplanır. Ayrıca taşıması yapılacak eşyalar ve gerekecek işçilik gücü kamyon nakliye hesaplama kalemlerinde belirleyici olur.
kamyon nakliye araçlarımız İstanbul’da Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası bölgelerinde hizmet sunar. Ayrıca İstanbul’dan taşınacaklar için de kamyon nakliye tutarları şehirlerarası indirimli olarak sunulur.

Kamyonet Kamyon nakliyat araçları ile ekonomik Kamyon Nakliye Km Ücretleri

Kamyonet Km Nakliye Fiyatı

Kamyonet nakliye km fiyatı gidilecek adresin taşınacak adrese uzaklığı belirleyicidir. Kamyonet nakliye ücretleri belirlenirken taşıması yapılacak eşyaların durumu da göz önüne alınır. İstanbul evden eve nakliyat şirketimiz güvenilir ve konforlu nakliyecilik hizmetlerini lafda değil yazılı sözleşmeli şekilde sunar.

Kamyon Nakliye Km Fiyatı Nasıl Hesaplanır?

Kamyon nakliye km bedeli hesaplanırken Karayolları Genel Müdürlüğünün senelik baz almış olduğu Rayiç bedeli dikkate alınarak hesaplanır. Kamyon nakliye kilometre tutarları belirlenirken iki il arası mesafe farkına dikkat çekilir. Bu iki il içerisinde bulunan mesafeye bağlı olarak tüketilecek yakıt, vakit ve emek dikkate alınarak her sene Karayolları Müdürlüğü ve İl Belediye Başkanlıkları Kilometre Rayiç Bedeli açıklarlar. Biz de bu rayiç karşılık üstünden nakliyecilik hizmetlerimizi sürdürürüz. Ambar kargo nakliyat km bilgisi ile ev nakliyat km bilgisi farklılık gösterebilir. Taşınan yük ve mesafeye bağlı olarak nakliyat km fiyat bilgisi oluşturulur.

Nakliyat Fiyat Hesapla

Şehir içi Kamyon Nakliye Km Fiyatı

Şehir içi kamyon nakliye km ücreti taşıması yapılacak eşyaların ya da nakliyesi gerçekleştirilecek ev oda sayısına bağlı olarak değişkenlik gösterecektir. Bunu yanısıra birtakım illerimizde köprü geçişleri (Osmangazi köprüsü geçiş ücretleri), karayolları geçiş ücretleri, Vapur geçiş tutarları gibi etkenlerden kaynaklı ek maliyetler de çıkabilmektedir. Ücret bilgisinin tarafınıza iletilebilmesi adına Nakliye şirketimiz ile taşınacak eşyaların bilgisini net bir halde paylaşmanız gerekir. Buna makabil sizlere en ekonomik ve güvenilir şekilde nakliyat planı oluşturuyoruz. Taşınma Planı ile kontrollü ve planlı taşınmış olacaksınız. Taşınmaya başlamadan ilkin ve sonrası için işinizi kolaylaştıracak taşınacak eşya listesi hazırlamanızı öneririz.

İstanbul Anadolu Yakası Banka Taşıma Firmaları

Adalar , Ataşehir , Beykoz , Çekmeköy , Kadıköy , Kartal , Maltepe , Pendik , Sancaktepe , Sultanbeyli , Şile , Tuzla , Ümraniye , Üsküdar


Şehirler Arası Kamyon Nakliye Km Fiyatı

Şehirlerarası nakliyat kamyonu nakliye km ücretleri hesaplama için İstanbul’dan aşağıda bulunan illerimize taşınacaklar için hususi çözüm geliştiriyoruz. Bu çözümlerimiz içerisinde değişik ölçülerde araçlarımızı şehirlerarası nakliyecilik alanına tahsis ettik. Tır, Kamyon, Kamyonet, Küçük Araç, Orta Araç,, Büyük Araç, 10 Teker kamyon, 40 teker tır gibi değişik araçlarımız ile nakliye çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Taşınacak olan eşyanıza bağlı olarak en az fiyat en çok hizmet anlayışımız ile çalışıyoruz. Bu kapsamda müşterilerimize hususi çözümler de sunuyoruz. Bunlar içerisinde Parsiyel eşya taşıma, Parça eşya nakliyat hizmetimizdir. Tek oda ya da 1+1 gibi orta ve ufak ölçekli evlerin taşınmasında büyük araçlarımıza ek kısımda taşımak üzere daha ekonomik şekilde taşıyoruz. Nakliye km ücreti ve taşınacak eşyalar dikkate alınarak ev oda sayısına göre belirlenen Şehirler Arası Nakliyat Fiyatları sayfamızdan detaylı ücret bilgisine bakabilirsiniz. Ayrıca nakliyat destek sayfamızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Marmara Bölgesi Şehirler Arası Nakliye Tır Kamyonet Kamyon Km

Edirne , Kırklareli , Tekirdağ , İstanbul nakliyat , Kocaeli nakliyat , Yalova , Sakarya , Bilecik , Bursa nakliyat , Balıkesir nakliyat , Çanakkale


Şehirlerarası Nakliye Kilometre Hesabı

Ekonomik Şehirlerarası nakliyat ücretleri Ucuz nakliyat hizmetini garantili şekilde alın üstelik İstanbul’un En iyi nakliye firması ile taşının. Evden Eve Nakliyat Fiyatları Hesaplama sayfasında taşınacak rotanızı ve eşya bilgisini girip tahmini fiyat bilgisi öğrenebilirsiniz. Kamyon Nakliye Km Fiyatı – Fiyat Hesaplama Nakliyat bilgisi ile kaça taşınılır öğrenin. Kamyon Nakliye Km Fiyatı | Kamyon Nakliye Hesaplama 2019 – 2020 – 2021 aktüel ücret tablosundan Kilometre bazlı nakliye ücretleri ile ilgili malumat alın. İstanbul içi nakliye fiyat sıralaması evden eve nakliyat fiyatları sayfasında taşınacak ev oda sayısı ve eşya bilgisine bağlı olarak tahmini ücret bilgisi sunulmuştur.

Şehirler Arası Mesafe ve Nakliyat Fiyatı Hesaplamak için gidilecek şehrin İller arası mesafesine bakmak gerekir. Bunun için Karayolları Genel Müdürlüğü iller arası km mesafe sayfasına bakınız.

İller Arası Mesafe Hesapla


Nakliye Fiyat Teklifi örneği

Nakliye Fiyat Teklifi örneği

 

Şehirler Arası Nakliyat Fiyatları

 

Şehirler Arası Nakliyat Fiyatları

 


Nakliye Km Fiyatları Hakkınsa Sıkça Sorulan Sorular

Nakliye kilometre ücretleri neye göre belirlenir?

Nakliye km ücretleri gidilecek mesafe baz alınarak hesaplanır. Nakliyat şirketlerinin müşterilerine sunmuş olduğu kamyon nakliye km fiyatı içerisinde paketleme, montaj ve yükleme gibi ek işçilik maliyetleri de vardır. Km fiyatı maliyet hesaplamalarında bunun gibi faktörler de etkili olmaktadır. Taşınacak eşya sayısının fazla olması, paketleme, montaj gibi işçiliklerin ve taşınma süresinin de fazla olması anlamına gelir. Bunlar da tutarları etkilemektedir.

Nakliye rayiç karşılık iyi mi hesaplanır?

Nakliye rayiç bedeli Karayolları Genel Müdürlüğü verileri dikkate alınarak hesaplanır. Ayrıca bulunduğunuz ilin Belediye Başkanlığının belirlemiş olduğu km rayiç bedeli üstünden nakliye km fiyat bilgisi çıkarılır. Ardından gidilecek mesafe çarpımı ile bulunur.

Kamyon nakliye km fiyatı iyi mi hesaplanır?

Nakliye km fiyatı hesaplamalarında iki adres arası mesafe etkilidir. Nakliyesi yapılacak eşyaların sayısı, paketleme, montaj gibi işçiliklerin yanı sıra taşınacak yer için asansör kurulumu nakliye km maliyetlerinin hesaplanmasında etkilidir. Bu faktörler göz önüne alınarak her şey dahil bir halde fiyat bilgisi çıkarılabilir.

Tır nakliye km tutarları ne kadar?

Tır nakliye kilometre tutarları taşıması yapılacak adres ile gidilecek adres arasındaki mesafe dikkate alınarak hesaplanır. Tir Km tutarları kilometre başı 8-10 tl dir. Örneğin 100 kilometre gibi bir mesafe 800 – 1000 Türk Lirası gibi bir ücret istek edilir. Söz mevzusu şehir içi nakliyat fiyatları ya da şehirlerarası Tır nakliye km ücreti değişkenlik gösterebilir. Net bir fiyat bilgisi için lütfen tarafımızdan öneri alınız.

Kamyon nakliye km fiyatı ne kadar?

Kamyon nakliye km fiyat ücreti 6 – 8 tl içerisinde değişir. Misal 100 km karayolu taşımacılığı için 600 – 800 Türk Lirası aralığında bir ücret çıkmaktadır. Bu ücret bilgisi yalnızca vasıta nakliyat bedelidir. Her şey dahil taşınama bedeli ise taşınacak eşya sayısı ve gidilecek mesafeye bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektir.

Kamyonet nakliye km fiyatı ne kadar?

Kamyonet nakliye km fiyatı 5 ila 7 Türk Lirası içerisinde değişebilmektedir. Örneğin 100 km’lik karayolu taşımacılığı sevkiyatı için 500 – 700 Türk Lirası gibi bir fiyat istek edilir. Ancak mevzubahis kent içi ve şehirlerarası kamyonet kilometre ücretleri değişkenlik gösterebilir. Uzun mesafeli nakliyecilik işlemlerinde %20 ye varan indirimlerimiz mevcuttur.

Hemen Ara