Evden eve, Ofisten Yeni Ofise Taşımacılık
Hemen Taşı

0534 304 32 52

Şubeler

Ankara, İzmir, İstanbul

Kamyon Kiralama Şirketi

Kamyon kiralama şirketi İstanbul aylık kamyon kiralama fiyatları 2022 aktüel ücret Kamyon kiralayan lojistik firmaları Lojistik kamyon kirala. Saatlik, günlük, haftalık, aylık ve senelik kamyon kiralama hizmeti için bizlerden bedava öneri alınız.

Kamyon Kiralama Şirketi

Kamyon kiralama şirketi İstanbul’da kamyon kiralama hizmeti sunan kurumsal resmi yetkili nakliye şirketiyiz. Tüm belge malumat marka ve resmi evraklarımız tam olup, bütün iş ve işlemlerimizi noter onaylı sigorta sözleşmeli şekilde uyguluyoruz.

Kamyon kiralama firması İstanbul kamyon kiralama firması

İstanbul Kamyon Kiralama Firması

İstanbul kamyon kiralama şirketi arayanlar için İstanbul’da Anadolu yakası ve Avrupa yakası ilçelerinde ve Türkiye geneli kamyon araçları kiralama servisi olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İstanbul nakliye şirketi olarak her kitleye hitap edecek kamyon vasıta parkımızda bulunan yüzlerce kamyonumuz hizmetinizdedir.

İstanbul Ev Taşıma Kamyonu Kiralama Firmaları

İstanbul’da ev taşımak için kamyon kiralama firmaları arayan yurttaşlarımıza hizmet veriyoruz. İstanbul kent içi ev nakliyat kamyonu kiralama hizmeti ile günlük kamyon kiralama servisi sağlıyoruz. Bunun yanısıra İstanbul şehirler arası nakliyat kamyon kiralama hizmeti ile de kent dışına taşınacaklar için nakliye kamyonu kiralıyoruz.

İstanbul Aylık Kamyon Kiralama Firması

İstanbul aylık kamyon kiralama firması olarak, daha önceden belirlenmiş planlanmış rezerve edilmiş kamyonlarımızı siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Sunduğumuz kamyonlarımız şoförlü ve şoförsüz seçeneklerle kiralanır. Remi kurum ve kuruluşlar, hususi kuruluşlar ve amme kurumlarımıza akaryakıt, sürücü ve her şey dahil kamyon kiralama ihale teklifi de veriyoruz. İhtiyaç durumunda kamyon haricinde tır kiralama hizmetimiz ve mevcuttur.

✅ Kamyon Kiralama: Şoförlü ya da Şoförsüz
✅ Kasa Seçeneği: Kapalı ya da Açık Kasa
✅ Kiralama Seçenekleri: Haftalık, Aylık, Yıllık
✅ Şirket Vergi Levhası: Onaylı Kurumsal

Aylık Kiralık Kamyon Çeşitleri

 • Marketlere kamyon kiralama
 • a101 kamyon kiralama
 • Lojistik kamyon kiralama
 • Çöp kamyonu kiralama
 • bim kamyon kiralama
 • Hafriyat kamyonu kiralama fiyatları
 • Damperli kamyon kiralama
 • 10 teker kamyon kiralama

Şoförlü Kamyon Kiralama Hizmeti

Şoförlü kamyon kiralama hizmeti ile kiraladığınız kamyonun bunun yanı sıra şoförü de araçla beraber gelir. Sizin için ekstra sürücü harcaması bulunmaz sürücü sigorta ve maaşı tarafımızca karşılanır. Anahtar teslim her şey dahil ücretlerle kamyon kiralama hizmetimizden yararlanın.

 • Şoförsüz Kiralık Kamyonet
 • A101 kiralık kamyon
 • Günlük Kamyonet Kiralama
 • Tır Kiralama fiyatları
 • Sahibinden Kiralık DAMPERLİ Kamyon
 • Kiralık Kamyonet sahibinden Isuzu

Şoförsüz Kamyon Kiralama Hizmeti

Şoförsüz kamyon kiralama hizmeti ile kiraladığınız kamyonu ya kendiniz kullanırsınız ya da maaşlı sürücü çalıştırmak sureti ile kamyon kiralama yoluna gidebilirsiniz. İhtiyacınız olan hafifçe yük, ağır yük ya da değişik ebat ve ağırlıklarda kamyonlarımız mevcuttur. Bunun yanı sıra kullanım amacına müsait damperli kamyon ve damperiz kamyon seçeneğimiz vardır. Lifli kamyon ve lifsiz kamyon opsiyonu de sunuyoruz. Sizin işinize ve ihtiyaçlarınıza müsait kamyon kasası tercihi de veriyoruz. Dilerseniz size hususi kasa tasarlayabiliyoruz.

Kamyon Kiralama Avantajları

Kamyon kiralama avantajlarından faydalanın. Yıllık servis, bakım, lastik, yağ, Kamyon servis bakımı, Kasko ücreti, Sigorta tutarı derken aylık 10 – 15 bin tl ye size mal olarak kamyon satın alabilirsiniz. Veya isterseniz buna yakın ücretlerle Demircan Nakliyat şirketimizden nakliye kamyonları kiralayabilirsiniz.

Kamyon Kiralama Avantajları Faydaları Nelerdir ?

 • Kendi finansal kaynaklarınızı araca değil işe yönlendirirsiniz.
 • Kredi Banka limitinizi beyhude doldurmazsınız.
 • Öngörülemeyen kaza, bakım gibi harcamalarla uğraşmazsınız.
 • Kiralama faturasını harcama göstererek, vergi harcamasını düşersiniz.
 • Bakım, kasko, muayene, 2. el, kaza, vergi gibi mevzulara değil işine odaklanırsınız.
 • Ekip, aşama vb. ile uğraşmazsınız.

Kamyon Kiralarsanız Hangi Masraflardan Kurtulursunuz?

Demircan Holding şirketimiz içeriğinde bulunan kamyonların kiralanması ile beraber bir takım harcamadan kurtulursunuz. Bu ek masrafların listesini sizler için aşağıya çıkardık.

 • Periyodik BakımlarAnkara ambarı
 • Plaka Masrafları
 • Motorlu Taşıtlar Vergisi
 • Zorunlu Trafik Sigortası
 • Kasko
 • Muayene Ücretleri
 • Filo Takip Sistemi

Uygun Kamyon Kiralama Fiyatları

Kamyon kiralama fiyatları kamyon çeşidine göre değişmektedir. Yurt içi kamyon kiralama ücretleri ve yurt dışı kamyon kiralama fiyatları farklılık göstermektedir. Kiralık kamyon, kiralık tır ve kiralık kamyonet araçlarının süreli olarak kiralanması hizmetini sağlıyoruz. Kamyon kiralama bedeli hemen hemen aylık 2.000 £ olup kiralanacak kamyonun büyüklüğü ve hususi durumunun yanı sıra kira süresine bağlı olarak ücretlendirme yapıyoruz.

İndirimli Kamyon Kiralama Ücretleri Listesi

İndirimli ücretlerle kısa süreli ya da uzun soluklu kamyon kiralama ihtiyacınız olan şeyi giderin. Yukarıda bulunan kamyon kiralama ücretleri listemiz hemen hemen fiyat bilgisini barındırır. Size müsait uygun fiyatlandırma için ofisimize bekleriz.

Kamyon Kiralama Sözleşmesi Örneği

Kamyon kiralama sözleşmesi örneğini indir ve kendine göre kamyon kiralarken kontrat yap. En müsait fiyatlarla Demircan Nakliyat LTD ŞTİ şirketimizin vasıta parkurundan kamyon kiralayın.


Kamyon Kiralama Hizmeti Hakkınsa Sıkça Sorulan Sorular

Aylık Kamyon Kiralama Fiyatları Ne Kadar?

Aylık Kamyon kiralama fiyatları hemen hemen 30.000 tl dir. Kiralanacak nakliye kamyonu aracının özelliğine göre fiyat değişmektedir. Size hususi net kamyon kiralama ücretleri için bizlerden bedava fiyat teklifi isteyin.

Günlük Kamyon Kiralama Fiyatları Ne Kadar?

Günlük Kamyon kiralama fiyatları hemen hemen 1.000 tl civarındadır. Kira şartları, istenen kamyon çeşidine göre ücretlerde değişkenlik olabilir. İstanbul içi ya da İstanbul dışı Kamyon kiralama ihtiyacınız olan şeyi karşılıyoruz.

Kiralık Kamyon Arayan Firmalar

Kiralık kamyon arayan firmalar için müsait seçenekler sunuyoruz. İstanbul’da bulunan ve kamyon kiralama gereksinim duyan kurumsal firma ve şirketler için filo kiralama hizmetimiz mevcuttur.

Lojistik Firmalarına Kamyon Kiralama

Lojistik firmalarına kamyon kiralama hizmetimiz ile beraber lojistik firmalarının ihtiyacını karşılıyoruz. Kamyon vasıta tahsisi kiralama faaliyetimiz mevcuttur. Damperli, dampersiz, dorseli, dorsesiz, kamyon çeşitleri ile kiralıyoruz.

Kamyon Kiralayan Lojistik Firmaları

Kamyon kiralayan lojistik firmaları arayışında olan değerli yurttaşlarımızın gereksinim duyan bizlere daha önceden bildirdiğiniz kamyon araçlarınızı kiralıyoruz. Günlük, haftalık, aylık ya da senelik kamyon kiralama danışmanlığı veriyoruz.

Hemen Ara