Evden eve, Ofisten Yeni Ofise Taşımacılık
Hemen Taşı

0534 304 32 52

Şubeler

Ankara, İzmir, İstanbul

Fuar Taşımacılığı

Fuar taşımacılığı İstanbul aktivite ve fuar nakliyat şirketi Türkiye fuar kargo nakliyecilik şirketi İstanbul’da fuar taşımacılığı yapan firmalar içerisinde en iyi nakliye hizmeti sunuyoruz. Güvenli prensipli kurumsal ve garantili nakliyecilik hizmetlerimiz ile gerek yurt içi fuar taşıma gerekse de uluslararası fuar taşıma ihtiyaçlarınızda yanınızdayız.

Fuar taşımacılığı İstanbul fuar nakliyat aktivite organizasyon nakliyat nakliye şirketi

Fuar Taşımacılığı Nedir?

Demircan nakliyat geçmişten günümüze uzman eleman ekibi vasıtası ile fuar taşımacılığı alanında misal sayılabilecek davranışlar gerçekleştirmektedir. Yurt içerisinde ve yurtdışında fuar taşımacılığı alanında model hizmetler oluşturuyoruz. Oluşturmuş olduğumuz bu hizmetler vasıtası ile fuar departmanı kurulumu ve taşınması sırasında kolaylığı ve güvenliği gerçekleştirerek işlemlerimizi yapmaktayız. Yurt haricinde fuar ve kongre, konuşma ve buna benzer sergi çalışmalarında konser hizmetlerinde İdeal nakliyat hizmetlerini oluşturmaktayız. Her türlü konser, sergi, konferans, kurultay hizmetlerine en sıhhatli güvenilir lojistik hizmetleri vermekteyiz.

Fuar Taşıma Ücretiz Ekspertiz

Özel olarak ücretsiz ekspertiz hizmeti sunan nakliyat şirketimiz nakliye sigortalarını hususi sigorta şirketleri aracılığı ile gerçekleştirmektedir. Yapmış olduğumuz sigortalama işlemlerine ayrıca nakliyat sözleşmesi gerçekleştirerek bu hususta müşterilerimizi emniyet içerisinde taşınmasını sağlamaktayız. Fuar taşımacılığı ücretleri belirlerken tüm ayrıntıları ve bilgileri ile ele almaktayız. Sigortalama aşamasında acente ücretlerini, liman ücretlerini, gümrük işlemlerini, nakliyat hususi beyan giderlerini ayrıntılı bir halde oluşturarak KDV dahil olarak hesaplamış olduğumuz nakliyat tutarları üzerinden detayları oluşturmaktayız. En ekonomik, en ucuz fuar taşımacılığı sağlama aşamasında indirim, kampanya, promosyon gibi olasılıkları göz önünde bulundurarak müşterilerimize İdeal nakliyat hizmeti sunmaktayız.

İstanbul Fuar Taşıma Hizmeti

Günümüzde Demircan  firmasının taşıdığı fuar malzemeleri hızlı kurulum ve garantili çözüm oluşturma aşamasında misal alındığı açıkça görülmektedir. Bunun yanısıra yerinde ve zamanında teslimatlar yaparak yurtiçinde ve dünya çapında fuar taşımacılığının misal gösterilecek kuruluşlarından biri olduk. Fuar taşımacılığı ve yurtiçi fuar nakliyesi konusu ile ilgili gerçekleştirmiş olduğumuz hizmetlerimiz geniş bir alanı kapsamaktadır. Özellikle fuar nakliye alanında eşya depolama hizmetlerini hususi olarak gerçekleştirmekteyiz. Fuar mallarının bir araya toplanması ekspertiz hizmeti ile sigortalanması, kent içi fuar nakliyat sektörü, şehirlerarası fuar taşımacılığı alanında ayrıştırmanın yapılması hususi hizmet kapsamına girmektedir. İstanbul’da fuatların taşınması için hizmet sunduğumuz ilçeler aşağıda belirtilmiştir.

İstanbul Anadolu Yakası Fuar Taşıma Şirketi

Adalar , Ataşehir , Beykoz , Çekmeköy , Kadıköy , Kartal , Maltepe , Pendik , Sancaktepe , Sultanbeyli , Şile , Tuzla , Ümraniye , Üsküdar


Fuar Taşıma Ve Depolama Firması

Demircan nakliyat şirketi fuar taşımacılığı alanında eşyaların, ekipmanların yurtiçine ve yurtdışına geliş gidişleri sağlıyoruz. Ardiye hizmetlerinin sunulması, depolama hizmetlerinin yapılması gidiş ve gelişlerinin sağlanması aşamasında güvenliği ve emniyeti ön planda tutmaktayız. Özellikle geniş vasıta filosu içerisinde yer alan forklift, vinç ve eşya asansörü kullanımına itina göstermekteyiz. Eşyaların indirilmesi ve bindirilmesi sırasında forklift hizmetlerini ekstra dikkat ve emniyet hususlarını yerine getirerek gerçekleştirmekteyiz. Yurtiçi ve yurtdışına fuar nakliyesini Demircan  nakliyat şirketi olarak kara, hava, deniz yollarını kullanarak emniyetli bir halde gerçekleştirmekteyiz. Fuar nakliye sırasında nakliyat gümrük işlemlerini eşya sahiplerini yormadan rahatlık sağlayacak şekilde gerçekleştirmektedir.

Fuar depolama İstanbul Fuar eşyaları depolama firması

Yurt İçi Güvenli Fuar Stand Taşıma Firması

Yıllardır yurt genelinde gerçekleştirmiş olduğumuz fuar katılımcı firmalarına vermiş olduğumuz hizmetleri incelediğinizde bu hususta kaliteye yönelik memnuniyet verici çalışmalar yaptığımız açıkça görülecektir. Yurt genelinde yapılan fuar faaliyetlerinde bilhassa fuar nakliye hizmetlerini gerçekleştirirken tüm etkinlikleri planlı ve programlı bir halde yapmaktayız. Bunun yanısıra dünyanın her köşesinde gerçekleşecek kurultay ve fuar hizmetlerine garantili nakliyecilik hizmetlerini İdeal ekipmanları kullanarak gerçekleştiriyoruz. Her türlü eşya ve ekipmanları model araçlarımız ile taşımakta kurulumlarını çabucak gerçekleştirmekteyiz.

Uluslararası Fuar Taşımacılık Şirketi

Ülkeler arası yapmış olduğumuz fuar taşımacılığı hizmetlerini gerçekleştirirken her iki noktada gümrükleme ve depolama hizmetlerini şaşırtıcı bir halde yapmaktayız. Etkinlik ve fuar taşıma alanında gümrükten eşyaların alınması, stantlara yerleştirilmesi ve stantlardan gümrük işlemlerinin gerçekleştirerek nakliyenin yapılmasını hassas gerçekleştirmekteyiz. Özellikle uluslararası fuar taşımacılığı sektöründe ve yurt haricinde gümrükleme işlemlerini yaparken boş stantların ve depoların hazırlanması ve işlemlerin hızlandırılması için uzman ekiplerimiz çalışmaktadır. Yurtdışı fuar taşımacılığı alanında danışmanlık hizmetini kusursuz bir şekilde vermekteyiz.. Bu hususta yetiştirilmiş elemanlarımız fuar eşyaları nakliye ve fuar standı kurma konusu ile ilgili danışmanlık hizmetini verirken müşteri olup olmamasına bakmaksızın bilgili fuar taşımacılığı gerçekleştirilmesini hedeflemektedir.

✅ Sigortalı Nakliyat: Sözleşmeli Taşıma
✅ Asansörlü Nakliyat: Vinçli Asansörlü Taşıma
✅ Firma Vergi Levhası: Kurumsal Şirket
✅ Firma K3 Yetki Belgesi: Onaylı Firma

Maksimum Güvenlikli Fuar Taşımacılık Firması

Demircan evden eve nakliyat şirketi olarak gerçekleştirmiş olduğumuz tüm nakliyecilik işlemlerini şehir içi fuar taşıma, şehirlerarası fuar taşıma ve yurtdışı fuar taşıma işlemlerini ayrıntılı olarak ele alarak nakliyat sonra evrakların düzenlenmesi ve resmi işlemlerin gerçekleştirilmesini hızlandırmaktayız. Özellikle yapılan tüm çalışmalarda güvenlik, emniyet ve garantili çözümler üretmeyi hedeflemekteyiz. Bu amaca yönelik İstanbul nakliyat şirketi olarak fuar işlemlerinin sonra teşvik evraklarının tedarik ve temin edilmesi konusu ile ilgili da hassas çalışmalar yapmaktayız.

Gerçekleştirilmiş olan fuar çalışmalarında işlemlerinin bitmesinin sonra dönüş faaliyetlerini gerçekleştirirken anlaşmış olduğumuz şirketler ile nakliyat hizmetlerini aynı hassas gerçekleştiriyoruz. Fuar hizmetlerinin bitiminin sonra dönüş işlemlerini ve depolama hizmetlerini, gümrük işlemlerini, lojistik faaliyetlerini ayrıntılı bir organizasyon kapsamında gerçekleştirmekteyiz.


Fuar Stant Taşıma Hakkında Sıkça sorulan Sorular

Fuar nakliyat nedir, iyi mi yapılır?

Fuar nakliyat prosedürü genelde yurt içerisinde ve İstanbul’da dönemsel olarak açılan tanıtım organizasyon etkinlikleridir. Bu etkinliklerde stantların kurulumu lüzumlu araç-gereç ve eşyaların sevkiyatı gereklidir. Nakliye işlemlerinin yapılmasına Fuar stant taşımacılığı denir. Uzman takım ve ekipmanlarca yapılır. Kapalı kasa nakliye araçları ile kurulum tamamlanır.

Fuar nakliyat süreci iyi mi olur?

Fuar nakliyat süreci taşınacak eşyaların de monte halde sökülmesi ile hazırlık süreci başlar. Taşıma günü fuar alanına kurulum işlemleri ile tamamlanır. Fuar günlerinden sonra final günü stantların sökülerek toplanması ve eşyaların yeniden yerine teslimatı ile son bulur.

Stand Fuar nakliye işlemleri ne kadar sürer?

Fuar nakliye işlemleri iki aşamadan meydana gelir. Fuar kurulumu aynı gün içerisinde tamamlanır. Fuarların uzun devam eden zamanlarında fuar etkinliğinin son bulmuş olduğu gün yeniden toplama söküm işlemleri yapılır. Yani tek gün devam eden organizasyonlarda nakliyat prosedürü aynı gün içerisinde tamamlanırken uzun devam eden aktivite ve organizasyonlarda nakliye işlemleri iki iş günü kadar sürmektedir.

Fuar nakliyat işlemlerinde Kredi Kartı geçerli midir?

Evet, tüm nakliye işlemlerimizde olduğu gibi fuarların taşınması işlemlerinde de Kredi kartına taksit ve Kredi kartına alışveriş olanağı sunuyoruz.

Fuar nakliyat tutarları iyi mi belirlenir?

Fuar taşınma ücretleri taşınacak eşyaların e fuar standının hacmine bağlıdır. Standın sökümü ve kurulum işlemleri için yöntem eleman ihtiyacı ve nakliye ekipmanlarına göre fiyat değişkenlik gösterir. Aynı zamanda nakliye işleminde çalışacak personel sayısı da fuar stant nakliyat fiyatlarına tesir eder. Net fiyat bilgisi için tarafımızdan Teklif alınız.

Hemen Ara