Evden eve, Ofisten Yeni Ofise Taşımacılık
Hemen Taşı

0534 304 32 52

Şubeler

Ankara, İzmir, İstanbul

Fabrika Taşımacılığı

Fabrika taşımacılığı İstanbul fabrika taşıma şirketi kurumsal nakliye ekibiyle fabrikaları şehiriçi ve şehirlerarası sigorta sözleşmeli taşır. İstanbul’da fabrika taşıyan nakliye şirketleri denince akla gelen tek taşıma şirketi Demircan Nakliyat olarak deneyimli, güvenilir takım ve ekipmanlar ile beraber taşıma hizmeti sunuyoruz. Fabrika taşımacılık işlemlerinde kaliteli malzeme ve hızlı sağlam işçilik kullanarak kısa sürede güvenle taşınmanızı sağlıyoruz.

Fabrika taşımacılığı İstanbul fabrika taşıma şirketi

İstanbul Fabrika Taşımacılığı Firması

Demircan evden eve taşıma hizmetleri kapsamında fabrika taşımacılığı hizmetini de özenli bir şekilde yapmaktadır. Evden eve, ofisten ofise taşıma, hastaneden hastaneye ya da okul ve yurt taşımacılığı gibi alanlarda göstermiş olduğumuz başarıları fabrika taşımacılığı alanında da göstermekteyiz. Bütün taşıma süreçlerini zor ve stresli olmaktan kurtararak basit ve rahat bir şekilde gerçekleşmesini sağlamaktayız. Özellikle fabrika taşımacılığı alanında gerçekleştirmiş olduğumuz çalışmalarda tüm aşamaları dikkatli, özenli bir şekilde yapmaktayız. İlk etapta Demircan taşıma bünyesinde bulunan bedava ekspertiz hizmeti faaliyetlerini hassas bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

İstanbul Anadolu Yakası Fabrika Taşıma Firması

Adalar , Ataşehir , Beykoz , Çekmeköy , Kadıköy , Kartal , Maltepe , Pendik , Sancaktepe , Sultanbeyli , Şile , Tuzla , Ümraniye , Üsküdar


İstanbul Fabrika Taşıma Şirketi

İstanbul fabrika taşıma şirketi olarak İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakasında bulunan tüm ilçelerimizde fabrika ve atölyelerin taşınma işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Sahip olduğumuz geniş vasıta parkı ve profesyonel takım ekipman desteği vasıtası ile oldukça kısa süre içinde güvenilir ve sigorta garantili nakliye çözümleri geliştiriyoruz. Aşağıda hizmet sunduğumuz ilçelerimiz yer almaktadır. Ayrıca Türkiye’nin dört bir yanına nakliye seferlerimiz mevcuttur.

✅ Sigortalı Nakliyat: Sözleşmeli Taşıma
✅ Asansörlü Nakliyat: Vinçli Asansörlü Taşıma
✅ Firma Vergi Levhası: Kurumsal Şirket
✅ Firma K3 Yetki Belgesi: Onaylı Firma

Fabrika Taşıma Hizmetleri

Fabrika yönetim kadrosunun vermiş olduğu teknikler değerlendirildikten sonrasında fabrika yerinde kontrollere muayeneler yapılmaktadır. Fabrikanın içinde bulunan makine muhteviyat ve öteki mobilya ve ekipmanlar tek tek değerlendirilmektedir. Değerlendirme aşamasında sigortalama işlemleri de hassas yapılmaktadır. Ekspertiz hizmetleri kapsamında fabrikada bulunan tüm büyük çaplı makineler ve üretim ekipmanları paketleme ya da söküm işlemleri yapılabilmesi için yerinde tespitler ayrıntılı bir şekilde gerçekleştirilir.

Fabrika Ürünleri Taşıma

Fabrikada üretilmiş olan eşyalar ayrı paketlenerek makine ve muhteviyat ayrı eşya paketleme işlemlerine tabi tutulmaktadır. Ayrıca makine ve muhteviyatın sökülmesi, elektronik cihazların fabrika ekipmanlarının sökülmesi ve takılması esnasında hususi ekipler kullanmaktayız. Bu aşamada özellikle ekspertiz hizmetini oluştururken fabrika ürünlerinin hangi araçla taşınacağı, hangi mesafeye ne kadar zamanda taşınacağını planlı bir şekilde yapılmaktadır. Planlı bir şekilde gerçekleştirmiş olduğumuz Demircan taşıma fabrika taşıma hizmetlerini müşterilerimizin gözetiminde yapıyoruz. Özellikle fabrikada yöntem takım olarak vazife yapan elemanlar gözetiminde fabrika ürünleri ve ekipmanları sökülmektedir.

Fabrika Ekipmanları Taşıma

Ekipmanlar söküldükten sonrasında tahta sandıklara hususi ambalaj malzemeleri ile paketlenirken yağlanması ve hususi koruma ürünlerinin kullanılarak paslanmaya karşı tedbir katılımı mevzusu ile ilgili hassas çalışmalar yapıyoruz. Bu tür çalışmaları öteki evden eve nakliyat firmalarında görmeniz bazı durumlarda imkânsız olabilir. Demircan taşıma fabrika taşımacılığı alanında korozyona, paslanmaya, hasar ve eksiklik oluşumuna hususi dikkat etmektedir. Dikkatli bir şekilde gerçekleştirdiğimiz fabrika taşımacılığı mevzusu ile ilgili sürecin her zaman daha hususi bir şekilde işleyebilmesi için bulgu çalışmalarını ayrıntılı bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Fabrika Muhteviyatı Depolama

Fabrika ürünlerinin ya da fabrika muhteviyatının taşınması esnasında depolama ihtiyacı ortaya çıktığında hususi eşya depolama alanları ve sahaları oluşturarak ürünler, makinalar, ekipmanlar tek tek depolama işlemine tabi tutulmaktadır. Açıkta kalabilecek ambalajlı malzemeler açık alanda depolanmaktadır. Kapalı alanda depolanması gereksinim duyulan tüm malzemeler kapalı depolarda güvenilir bir şekilde saklanmaktadır. Makine ve muhteviyatının taşınabilmesi için kırkayak tipindeki araçlar kullanılmaktadır. Ayrıca vasıta kullanımında sürüş teknikleri ileri seviyede kendini geliştirmiş şoförler kullanılarak en mühim ve hususi fabrika taşımacılığı işlemleri yapılmaktadır. Yapmış olduğumuz bu çalışmalar kapsamında özellikle fabrikanın tamamının taşınması, ürünlerinin taşınması gibi konularda değişik değerlendirmeler yapmaktayız.

Soğuk Zincirle Fabrika Taşımacılığı

Özellikle besin ürünleri üreten bir fabrikanın taşınması esnasında soğuk hava deposu mevcut araçlar kullanılmaktadır. Ayrıca büyük tonajlı ve hacimli fabrika makine ve muhteviyatının taşınması için açık kasa araçlar trafiği engellemeyecek şekilde yüklemesi yapılarak hassas bir şekilde taşımaktayız.Şehirler arası nakliye - İstanbul demircan nakliyat

Sigortalı Fabrika Taşımacılığı

Özellikle  nakliyat ekspertizlerinin yapmış olduğu incelemelerde ve gerçekleştirmiş olduğu planlarda sigortalı nakliyat, eşya asansörü kullanımı, ambalaj malzemesi temini, mühim ve hususi vasıta temini mevzusu ile ilgili hassas çalışmalar yapmaktayız. Sigortalama işlemlerini hususi sigorta şirketleri ile hususi sözleşmeler kapsamında gerçekleştiriyoruz. Eşyalar sigortalandıktan sonrasında paketlenmektedir. Araçlara yerleştirilerek yeni kurulum alanına özenli bir şekilde görülmektedir. Özel olarak paketlenmiş fabrika muhteviyatı yeni alana indirildiğinde ve paketlerin açılması esnasında fabrika sahiplerinin yanısıra olmasına itina gösterilmektedir. Çünkü fabrika sigortalama işlemleri mevzusu ile ilgili rastgele bir aksaklık ortaya çıkmaması için müşteri onayı bu konuda oldukça önem arz etmektedir.

İstanbul’da Tecrübeli Fabrika Taşımacılığı Yapan Firmalar

Demircan taşıma uzman personeli ve hızlı taşıma özellikleri vasıtası ile bugüne kadar çoğu fabrika iş yeri taşımacılığı ve ofis taşımacılığı mevzusu ile ilgili hususi çalışmalar gerçekleştirmiştir. Bu konuda gerçekleştirmiş olduğumuz taşıma öncesi ve taşıma sonrası tüm değerlendirmelerin firmamıza yakışır bir şekilde olmasına itina gösteriyoruz. Yüksek kaliteli koruyucu malzemelerin kullanılması ve ürünlerin emniyetli bir şekilde taşınması için Demircan taşıma ekipleri hususi çaba göstermektedir. Yurt içinde ve yurt dışında taşınması gereksinim duyulan fabrika muhteviyatı Demircan taşıma tarafından güvenilir ve hususi olarak taşınmaktadır.

Fabrika Taşımacılık Fiyatları

Demirncan  taşıma fabrika taşımacılığı fiyatları mevzusu ile ilgili genelde ortaya çıkarmış olduğu sonuçların kabul edilebilir şekilde olmasına itina gösteriyoruz. Çünkü kullanmış olduğumuz araçların ve ambalaj malzemelerinin korozyona karşı önlenecek tüm tedbirlerin fiyatlara dahil edilmesi fabrika sahiplerinin de bu konuda hemfikir olması oldukça önemlidir. İstanbul ucuz fabrika taşıma ücretleriyle ekonomik fiyatlarla taşıma hizmeti alacaksınız.

 


Sıkça Sorulan Sorular

Fabrika nakliyesi nasıl olmalıdır?

Fabrika nakliye işi aceleye getirmeden, sağlam ve güvenilir bir şekilde bunun yanı sıra zamanla yarışarak çabucak olmalıdır. Bunun tek yolu da plan ve programlı taşınmaktan geçer. En iyi şekilde ve en güvenilir şartlarda taşınmayı sağlamak önemlidir.

Fabrika taşıma aracı liftli midir?

Evet, liftli nakliye aracımız, Kamyon, Kamyonet ve Tır araçlarımız mevcuttur. Ayrıca Vinçli taşıma aracı, Asansörlü nakliye araçlarımız de taşıma işlemlerinde hizmetinizdedir. İhtiyaç ve istek doğrultusunda tüm nakliye araçlarımızı taşıma işlemleri için tahsis ediyoruz.

Fabrika nakliye ekibi sigortalı mıdır?

Evet, iş güvenliği tedbirlerine uyan taşıma şirketi olarak hem ahlaki olması sebebiyle hem de güvenlik açısından tüm çalışanlarımızın sigortaları yapılmaktadır. Çok kaplı işlerde bir gün ya da bir saatliğine dahi personel tutmak zorunda kalsak sigorta girişi yapılır.

Fabrika taşıma sistemleri nelerdir?

Fabrika taşıma sistemleri uzman yöntem ekip, teknolojik ekipmanlar, Plan tatbik ve projeden meydana gelir. Bu doğrultuda taşıma işlemlerini destekleyici; taşıma nakliye araçları, Vinçli taşıma sistemi, Asansörlü nakliye araçları önem arz etmektedir.

 

Hemen Ara