Evden eve, Ofisten Yeni Ofise Taşımacılık
Hemen Taşı

0534 304 32 52

Şubeler

Ankara, İzmir, İstanbul

Depoda Unutulan Eşyalar

Depoda unutulan eşyalar İstanbul nakliyat depolama unutulan eşya içinde pak ikinci el ev eşyaları ofis eşyaları, masa, bilgisayar var. Nakliyat depoda unutulan eşyalar olabilmektedir. Söz mevzusu depolarda unutulan eşyalar ile ilgili sizlere yararlı bilgiler sunuyor olacağız takipte kalın.

Depoda unutulan eşyalar İstanbul taşıma depolama unutulan pak ikinci el eşya

Depoda Unutulan Eşyalar

Depoda unutulan eşyalar iyi mi oluyor ilk önce buna değinmek isteriz. Demircan depolama firması olarak İstanbul’un değişik noktalarına eşya depolama alanlarımız bulunmaktadır. Depolarımız aylık şekilde kiralanır. Depolama ücretleri aylık 300-500-750 tl aralığında değişen ebatlardan oluşmaktadır. Depolarımız kilitli ve şahsa hususi depolama alanlarından meydana gelir. Söz mevzusu depoları kiralayan kişiler aylık, altı aylık ya da senelik kiralayabilmektedir. Buraya kadar her şey stabil şekilde ilerlemektedir. Bazen deparlarda bırakılan eşyalar belli bir vakit sonrasında vazgeçilebiliyor. Bu durumda oluşan gelişimleri sizlere aktarmaya çalışacağız.

Kozcuoğlu Depomuzda Unutulan Eşyalar

Kozcuoğlu depolamada unutulan eşyalar bazı durumlarda sıfır eşyalardan meydana gelir. Bazen de pak ikinci el eşyalardan meydana gelir. Bu eşyaların depolarda kiralık alanlarda muhafaza edilmesini sağlıyoruz. Kimi vakit eşya sahipleri arayarak depoda bıraktıkları eşyalardan vaz geçtiklerini ve depoda bıraktıkları eşyaların satılmasını ya da dağıtılmasını istemektedirler. Bizler de bu durumda depoda unutulan eşyalar için değişik çözüm yollarına gitmekteyiz. Bunlardan ilki nakliyat unutulan eşyaların gereksinim sahiplerine bağışlanması ve dağıtılmasıdır. Bir öteki de eşyaların satılmasıdır. Nakliyat satılık eşyalar sayfamızdan satılan pak ikinci el eşyalara ulaşabilirsiniz.

Depoda Unutulan Eşyalara Ne Olur?

Depodalarda unutulan eşyalara ne mi olur? Kişiler bilerek ve isteyerek rızaya dayalı depolarda bıraktıkları eşyaların emanetimizde muhafazasını sağlıyoruz. Tarafımıza emanet edilen eşyaların kiralama süresi süresince güvenliğini sağlıyor diledikleri vakit belirtilen adreslere teslimatını sağlıyoruz. Yani kiralık depolarda bırakılan eşyalarda rastgele bir problem oluşmuyor. Taki müşterilerimiz kendi rızaları ile depolarında bıraktıkları eşyadan vazgeçtiklerinde ya da bilerek bizi arayıp bir kaç parça eşyalarının atılmasını istediklerinde mevzubahis eşyaları ilk önce gereksinim sahiplerine teslimini sağlıyoruz. Giyim, kumaş, koltuk, kanepe, iskemle gibi ikinci el eşyaların temizlenmesi sureti ile bakımları geçekleştirilir. Kuru temizlemeye verilen tekstil ürünleri garanti pak hale gelir. Ayrıca öteki mobilyaya ve ahşap mamüller de temizlenerek kullanıma hazır hale getirilir. Böylece pak ikinci el eşyalar gereksinim sahiplerine dağıtılmak suretiyle hazır olur. Bedava dağıtılan ürünleri bazı zamanlar bu sayfamızdan yayınlayacağız. Takipte kalmanızı öneri ederiz.

Nakliyat Depoda Unutulan Eşya Listesi

Nakliyat depolamada bırakılan bilerek nakliyat depoda unutulan eşyalar hangileridir. Bu eşyaların listesini aşağıda sunuyoruz.

 • Masa ve sandalyeler
 • Halılar, Halı Kilim
 • Kanepe, Koltuk
 • Akülü Otomobil, Akülü araba
 • Bebek arabası, Çocuk arabası
 • Oyun konsolları
 • Bilgisayar, Tabletler
 • Monitör
 • Akıllı Telefonlar
 • Elbiseler
 • Beyaz eşya çeşitleri
 • Mobilya tarzı ev eşyaları

Türkiye’de Sadece Kozcuoğlu Nakliyat Eşyalarınızı Tüm Risklere Karşı Sigortalıyor

Sigortalı Nakliyat Sözleşmesi İle Eşyalarınızı Tüm Risklere Karşı Sigortalayın Sigorta Garantili Olarak Rahat Taşının.

 

Depoda Unutulan Eşyalar Nasıl Dağıtılır?

Depolarda bırakılan eşya ve ürünleri sıralaması yukarıdaki gibidir. Ücretli satılan eşyalar nakliyat satılık ürünler sayfamızdan takip edilebilir. Aşıda da hali hazırda bedava olarak gereksinim sahiplerine dağıttığımız vakit içinde bağışlanacak mamüller yer almaktadır. Her yeni ürün ya da eşya geldiğinde duyurusunu aşağıdaki bölümden yapacağız.

Güncel Unutulan Eşya Listesi:

Güncel depolarımızda unutulan ya da bilerek rızaya dayalı dağıtılması istenen eşyaların listesin aşağıda bulabilirsiniz. Söz mevzusu eşyayı alabilmenin tek şartı rastgele bir hasılatının olmaması ve bunu belgeleyebilir olmanız gerekmektedir.

Eşyalar Yükleniyor…

Hemen Ara