Evden eve, Ofisten Yeni Ofise Taşımacılık
Hemen Taşı

0534 304 32 52

Şubeler

Ankara, İzmir, İstanbul

Bankamatik Taşımacılığı

Bankamatik taşımacılığı İstanbul bankamatik nakliyecilik firması Türkiye’de sigortalı garantili kurumsal banka ATM nakliyat nakliye firmasıyız. İstanbul’da kent içi bankamatik nakliyat ve şehirler arası banka atm nakliye hizmeti sunuyoruz. Türkiye’deki bankaların merkez şube ilçe şubelerini ve ATM’lerini taşıyoruz.

Bankamatik taşımacılığı İstanbul banka ATM nakliyat şirketi

Bankamatik Taşımacılığı Şirketi

Yurt genelinde ustalaşmış nakliyecilik işlemlerini gerçekleştiren Demircan nakliyat güvenli, kaliteli nakliyecilik hizmetlerini her alanda gerçekleştirmektedir. İstanbul nakliyat firması çalışmaları incelendiğinde yalnızca kurumsal alanda hizmet vermediğini görebilirsiniz. Kaliteli ve güvenilir nakliyecilik hizmetlerini gerçekleştirirken ev ve ofis taşımacılığı alanında da en kaliteli hizmetleri oluşturmaktayız. Bu alanda vermiş olduğumuz hizmetlerin lojistik güvenliğini ve emniyetini sağlayabildiğimiz bankamatik taşımacılığı faaliyetlerini de kusursuz şekilde gerçekleştiriyoruz. Kurmuş olduğumuz nakliyecilik ağları vasıtası ile kurumsal nakliyecilik hizmetlerini kusursuz şekilde gerçekleştiriyoruz.

İstanbul Anlaşmalı Bankamatik Taşımacılığı Firması

İstanbul anlaşmalı bankamatik nakliyat firması olarak İstanbul’da bulunan bütün bankaların şube nakliyat ya da atm nakliye işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Taşımasını bazı zamanlar yaptığımız ve çalışabileceğimiz kurumsal bankaların sıralaması yer almaktadır.

  • Akbank
  • Denizbank
  • Finans Bank
  • TC Ziraat Bankası
  • Türkiye Garanti Bankası
  • Türkiye Halk Bankası
  • Türkiye İş Bankası
  • Vakıflar Bankası
  • Yapı ve Kredi Bankası
  • ICBC Turkey Bank

Güvenli Bankamatik Taşıyan Firma

Demircan Nakliye şirketimiz genelde ustalaşmış nakliyecilik hizmetlerinde yoğun bir teşebbüs içerisinde bulunduğunu göstermektedir. Bankamatik taşımacılığı faaliyetlerini hassas bir halde güvenli taşıma hizmetleri adına bir çok güvenlik tedbirlerini uygulamaktadır. Uyguladığımız garantili çözümler vasıtası ile sektörde bankamatik taşıma hizmetlerini de güvenilir bir halde yaptığımızı açıkça göstermekteyiz. Kurumsal taşımacılık hizmetlerinde sınır tanımayan şirket bulunduğunu gösterebilmek adına bir çok hizmeti kaliteli bir halde yapmaktayız.

Kurumsal şirketler ile yapmış olduğumuz anlaşmalar ve ortak çalışmalar vasıtası ile bankaların para akışını sağladıkları bankamatik nakliye hizmetlerini lüzumlu desteği oluşturarak sağlamaktayız. Profesyonel ve tecrübeli elemanlarımız vasıtası ile bankamatiklerin sökülmesi, montajının yapılması ve çalışır halde bankalara teslim edilmesi konusu ile ilgili hassas hizmetler oluşturuyoruz.

Garantili Bankamatik Taşıyan Nakliye Şirketi

Yıllardır bankaların atmlerinin taşınmasında garantili çözümler oluşturan nakliye firması olarak Türkiye genelinde bütün bankalara vermiş olduğumuz hizmetlerimiz ile kalitemizi aleni şekilde yansıtmaktayız. Bankamatik taşıma hizmetlerinde kent içi ve şehirlerarası platformda ustalaşmış bir takım hizmeti oluşturduğumuzu açıkça göstermekteyiz. Şehirlerarası platformda ustalaşmış ekiplerimiz, geniş vasıta filomuz ve sevkiyatı gerçekleştirecek organizasyon ekiplerimiz tecrübeli çalışmalar gerçekleştirmektedir.

✅ Sigortalı Nakliyat: Sözleşmeli Taşıma
✅ Asansörlü Nakliyat: Vinçli Asansörlü Taşıma
✅ Firma Vergi Levhası: Kurumsal Şirket
✅ Firma K3 Yetki Belgesi: Onaylı Firma

Bankamatik ATM Taşıma Hizmeti

Demircan nakliyat firmasına teslim etmiş olduğunuz ATM ve bankamatikleriniz güvenilir ve emniyetli bir halde taşınmakta hususi vinçler ve ekipmanlar kullanılarak indirme bindirme işlemleri güvenilir bir halde yapılmaktadır. Yılların sağladığı tecrübe ve tecrübe vasıtası ile lüzumlu desteği bütün kurumsal firmalara sağlamaktayız. Kurulduğumuz günden bu güne yurt genelinde her noktaya bankamatik taşımacılığı hizmeti vermekteyiz. Bankalar ile yaptığınız anlaşmalar vasıtası ile her noktaya kolaylıkla zamanında ulaşım sağlanmakta ve kurulum işlemleri zamanında yapılmaktadır.

Banka ATM nakliyat İstanbul atm nakliyat firması

Sorumluluk Sahibi Bankamatik Taşıma Firması

Büyük bir repertuvar sahibi olan Demircan nakliyat firması gerçekleştirmiş olduğu bankamatik taşımacılığı işlemlerinde sigorta işlemlerini hassas bir halde yürütmektedir. Bütün yapılan sigortalama işlemlerinde her vakit süratli ve güvenilir çözümler üretmektedir. Özellikle yurt genelinde her yere kaliteli bankamatik nakliyecilik hizmetlerini sunmayı bilen ve nakliyecilik hizmetlerinde problemsiz sonuçlar ortaya çıkaran firmamız standardını her vakit aleni bir halde göstermekteyiz.

İstanbul Anadolu Yakası Banka Taşıma Firmaları

Adalar , Ataşehir , Beykoz , Çekmeköy , Kadıköy , Kartal , Maltepe , Pendik , Sancaktepe , Sultanbeyli , Şile , Tuzla , Ümraniye , Üsküdar


Demircan evden eve nakliyat firması çalışmalarında donanım ve lüzumlu ekipmanları sağlama aşamasında da tam kapasite çalışmalar yapmaktadır. Özellikle şirket yönetimi elemanlarımız 7/24 bankamatik taşımacılığı alanında kesintisiz ve problemsiz hizmet akışı sağlamaktadır. Taşımacılık hizmetlerinde kullanılmış olan bütün ekipmanların ile organizasyonları yürütmede etkisi büyük olmaktadır.

Çözüm Üreten Bankamatik Taşıma Şirketleri

Çözüm odaklı çalışmalar gerçekleştirdiğimiz bankamatik taşımacılığı alanında nakliyat organizasyonlarını takım programı oluşturarak gerçekleştiriyoruz. Profesyonel nakliyecilik hizmetlerinde tek adres olmanın faal olmasını ve gururunu taşırken bu hususta emniyetli çalışmalar yapmaktayır. Demircan evden eve nakliyat firmasının internet adresini ziyaret ettiğinizde burada bütün lüzumlu detaylara ulaşabilirsiniz. Çünkü yapmış olduğumuz hizmet aşamalarını görüntülü ve video tarzında burada sunmaktayız. Özellikle bankamatik taşımacılığı alanında ilk antak kalma yapıldığı andan itibaren bütün bilgileri oluşturmaya çalışmaktadır.

Planlı Çalışan Bankamatik Taşıma Şirketi

Bankamatik taşımacılığı alanında gerçekleştirmiş olduğumuz çabalama aşamaları olarak ilk önce bankamatikler yerinde incelenmekte İdeal vasıta belirlenmektedir. Belirlemiş olduğumuz araçlar ve elemanlar, ekipmanlar çabucak çalışma gerçekleştirmekte ve lüzumlu kaldırma araçları temin edilerek İdeal araçlara yükleme işlemlerini yapmaktayız. Yükleme işlemlerinin sonrasında yol güvenliği ve vakit planlaması yapılarak bankamatikler trafiğin sakin olduğu vakit ve insan trafiğinin olmadığı zamanlar seçilerek kurulum ve indirme işlemleri yapılmaktadır.

Kurulum işlemlerini gerçekleştirdikten sonrasında kuruluş ile irtibata geçilerek lüzumlu son muayeneler ve müşteri onayı yapılmakta ve işlem sonrası incelemeler ayrıntılı bir halde gerçekleştirilmektedir. Bütün bu aşamaları hassas bir halde gerçekleştiren Demircan nakliyat bankamatik taşımacılığı ücretlerini en uygun ve mantıklı bir halde ortaya çıkarmaktadır. Bu hususta ele alınan detaylar içerisinde bilhassa mesafe ve kullanılan araçlar, ekipmanlar ayrıntılı bir halde envanter oluşturarak bankamatik nakliyecilik ücretleri ortaya çıkarılmaktadır.


Bankamatik nakliyat prosedürü ne kadar sürer?

Banka bankamatiklerinin taşınma işlemleri bütün yöntem kurulum ve hazırlıklar tamam olması durumunda aynı gün içerisinde tamamlanır. Banka ATM aletinin depodan katılması ve malumat prosedür personelleri gözetiminde belirlenen noktaya monte edilmesi bir iş günüdür.

Bankamatik taşımacılığında sigorta yapılır mı?

Evet, nakliyat işlemleri nakliye aşamasında kara yolunda seyir durumunda iken sigorta dibine alınır. Aynı şekilde nakliyat aşamasında Emtia nakliyat sigortaları, Navlun sigortaları, Kıymetli eşya nakliyatı sigortası, tekne sigortaları, repertuvar sigortaları diye ayrılır. En uygun şekilde Emtia nakliyat sigortası teminatı altında bankamatik taşımacılığı yapmaktayız.

Şehirler arası bankamatik nakliyat hizmetiniz mevcut mu?

Evet. İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakası başta olmak suretiyle İstanbul’un bütün ilçelerinde banka ATM nakliyesi gerçekleştiriyoruz. Aynı zamanda bütün Türkiye geneli şehirler arası bankamatik nakliye hizmetleri sunuyoruz.

Bankamatik taşıyan şirketler hangi kriterleri karşılamalı?

Genel anlamda nakliye hizmeti alınacak nakliyat firmasının Resmi nakliye firması olması gereklidir. Bunun yanısıra kendilerine ait logolu nakliye araçları bulunmalıdır. Aynı zamanda satmaca kesebilecek kurumsal hüviyet ve nitelikleri karşılamalıdır. Bütün aşamalarda hem tedbirleri almalı hem de oluşabilecek zararları karşılayabilecek sigortalama ve sorumlulukları üstlenmelidir.

Bankamatik nakliyat tutarları ne kadar?

Bankamatik nakliyat tutarları taşıması yapılacak bankamatik ATM sinin kurulumu için lüzumlu olan takım ve ekipman ihtiyacına göre farklılık gösterir. Kurulum işlemleri için gidilecek mesafe ve asansörlü nakliyat aracı ve vinçli nakliye aracı gibi ek gereksinimlere göre fiyat teklifimizi iletmekteyiz.

Bankamatik nakliye firması iletişim telefon numarası

Hemen Ara