Evden eve, Ofisten Yeni Ofise Taşımacılık
Hemen Taşı

0534 304 32 52

Şubeler

Ankara, İzmir, İstanbul

Ataşehir Ev Taşıma

74 / 100

ATAŞEHİR EV TAŞIMA

Ataşehir Ev Taşıma  zahmetli olup, muayyen aşamalardan oluşmaktadır. Bu aşamalardan en önemlisi hangi nakliye aracının tercih edileceği, ev eşyalarınızın kaç personel ile taşınacağı ve asansörlü nakliyecilik kullanılıp kullanılmayacağı dır. Ataşehir ev nakliyat firmamız bu aşamaları oldukça ayrıntılı bir halde incelemesini bedava ekspertiz ekipleri ile yapmış olup karar vermektedir. Ev nakliyat ihtiyacınızda ki bu aşamaları kabul eden firmamız ustalaşmış olup 1995 yılından bugüne dek gerçekleştirdiği ev taşımaları ile müşterilerine emniyet vermiştir. Ev eşyalarınız taşınması esnasında hasar görmemesi için firmamız paketleme ve ambalajlama ekipmanları kullanmaktadır. Ev nakliyecilik hizmetini firmamız ile net olarak gerçekleştireceğinize emin olduktan sonra firmamız ev nakliyat hizmetini ev nakliyat sigortalarını hazırlayarak başlar.

Ataşehir Ev TaşımaAtaşehir Ev Taşıma Hizmetinde Paketleme ve Mobilya Taşımacılığı

Siz müşterilerine taşınma zamanı veren firmamız taşınma gününde taşınacak olan ev adresinize gelerek, ev nakliyat aracını apartman önüne makul şekilde park etmektedir. Nakliye aracının bütün hazırlıkları yapılıp ve nakliyat kasasının kapakları aleni bırakılarak paketleme ekipmanları ile evinizdeki bütün eşyalarınız paketleme personelleri tarafından paketlenmektedir. Ataşehir ev taşıma firmamızın uzman personelleri beyaz eşyaların (buz dolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi) bağlantılarını titiz bir halde sökülerek paketlenmektedir. Mobilyalar nakliyat ekibimizde hususi olarak kadrolu şekilde çalışan marangoz ustalarımız tarafından demonte haline getirilmektedir. Demonte haline getirilen mobilyalar paketlenip taşınmaya hazır bir halde bekletilmektedir. Bir yandan paketleme hizmeti gerçekleştirilirken öteki yandan personellerimiz paketlenen ev eşyalarınızı nakliyat aracına taşınmasını gerçekleştirmektedir.

Nakliyat aracına taşınan ev eşyaları taşımacı tarafından istifi yapılarak bütün ev eşyalarınızın vasıta içine taşınması beklenir. Tüm eşyalar araca taşındıktan sonra son kontroller sağlanarak, ev eşyalarını müşterilerimizin firmamıza bildirdiği yeni ev adresine taşınmak suretiyle yola çıkmaktadır. Ataşehir ev eşyası taşımacılığını uzman nakliyecilerimiz ile haftanın 7 günü 24 saat ev eşyalarınızı kendi taşımamız gibi taşıyoruz.

Ataşehir Ev Taşıma Firması İle Asansörlü ve İnsan Gücü İle Taşımacılık

Yeni ev adresine varan nakliye aracımızdan apartman kat yüksek ise asansörlü nakliyat aracı kullanılarak ev içine taşınma gerçekleştirilmektedir. 1 kat, 2 kat, Giriş ya da bodrum kat ise insan gücü desteği ile bütün eşyalarınız hasarsız şekilde taşınmaktadır. Tüm eşyalarınızın taşınması gerçekleştirildikten sonra, istediğiniz seviye içinde istif edilmektedir. İstif sonra bütün ev eşyaları paketlerden çıkartılmaktadır. Ev ortamı toplanıp paket ambalaj gibi gereçleri çöpe attıktan sonra firmamız Ataşehir ev taşıma hizmetini sonlandırmaktadır. Ataşehir kazasından İstanbul ve Türkiye’nin bütün bölgelerine ev taşımacılığı için Demircan  nakliyat firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Sizlere bir telefon kadar uzağız.

Ev taşımacılığı hizmeti sunduğumuz bir öteki bölge:

Hemen Ara