Evden eve, Ofisten Yeni Ofise Taşımacılık
Hemen Taşı

0534 304 32 52

Şubeler

Ankara, İzmir, İstanbul

Acil  Panelvan Nakliyat

72 / 100

Panelvan Nakliyat

Acil  Panelvan Nakliyat Hafif nakliye, evden eve taşımacılık, panelvan nakliyat, kamyonet nakliye, parça eşya taşımacılığı, şehir dışı taşımacılık, hizmet çeşitlerimiz arasında yer almaktadır.

 

ARAÇLARIMIZ

Acil  Panelvan Nakliyat Doblo, kamyonet ve kamyon seçenekleriyle size hızlı ve ekonomik koşullar sunarız

 

EKİBİMİZ

4  farklı araç tipi ve işinde uzman şoförlerden oluşan ekibimizle sizlere en uygun nakliye hizmetini saglarız.

HAFİF NAKLİYE

 

İstanbul içerisinde parça eşyalarınızı güvenle taşır.

Yetiş Nakliye olarak 2.el ürünler ve taksilere sığmayacak eşyalarınızı yüksek nakliye ücretleri ödemeden tüm yük ve eşyalarınızı komisyon almadan kendi öz mal araçlarımızla yılların verdiği tecrübeyle güvenle taşımaktayız.

ELVAN NAKLİYE

10m3 Araçlarımızla Nakliye Anında Yaşadığınız Bütün Aksiliklere Son

Panelvan Nakliye Araçlarımızla hafif nakliye aracına sığmayan parça eşyalarınızı panelvan aracımızla ölçme tartma yapmadan komisyon almadan kendi öz mal araçlarımızla en uygun fiyat garantisiyle güvenle taşımaktayız.

 

 

KAMYONET NAKLİYE

Ev taşıma,koli taşıma,parça eşya taşıma hiç bu kadar kolay olmamıştı

Kamyonet nakliye hizmetimizde müşterilerimizin evden eve taşımalarında veya palet, koli, kumaş, parça eşya taşımalarında yasadığı fiyat değişikliği ve parça başı yüksek fiyat sorununa kurumsal çözüm ortağı olarak devreye girip sabit fiyat garantisi güvencesiyle ve ölçme tartma yapmadan araç kapasitesi dolana kadar yükleme fırsatıyla nakliye işlemini sorun olmaktan kurtarıyoruz..

Panelvan Nakliye Hizmeti ile Hafif Yükler Sorun Olmayacak

Parça Yük Taşımacılığında Hızlı Çözüm

Panelvan Nakliye Hizmeti  Hizmet sektöründe 2008 yılından beri faaliyet gösteren ve ‘’Müşteri Memnuniyeti’’ konusunda uzmanlaşmış bir şirketin girişimiyiz.

Özellikle pandemi döneminde artan kurumsal ve bireysel lojistik ihtiyaçlarınıza akılcı ve makul çözümler sunmayı hedefleyen, iletişim becerileri yüksek genç ve dinamik bir ekibiz.

Tamamı şirketimize ait araçlarımızla “Küçük Yükler İçin Büyük Çözümler Sunuyoruz.”

Kurumsal yük taşıma, Parça ev eşyası taşıma, Öğrenci evi taşıma, Tekstil ürünleri taşıma, Antika eşya taşıma, Hafif makine taşıma hizmetlerimizle size yardımcı olabiliriz.

Acil  Panelvan Nakliyat

7/24 HAFİF YÜK NAKLİYE HİZMETİ

Panelvan Nakliye Hizmeti  Zaman sınırı olmadan istediğiniz dakika hizmet alabilirsiniz.

HIZLI, GÜÇLÜ, GÜVENİLİR

Tecrübelerimiz ve Profesyonelliğimizden yararlanın.

Uygun Fiyat

Hizmet verirken her zaman müşterilerimizin bütçelerine önem veriyoruz.

 

Araç Ölçüleri

Mini

 

Renault Kangoo 

Yükleme Alanı Hacmi: 4 m3

Taşıma kapasitesi: 800 Kg

 

Yükleme alanı ölçüleri 

Uzunluk: 210 cm

Genişlik: 150 cm

Yükseklik: 125 cm

 

Large

XLarge

Sıkça Sorulan Sorular

  1. Hizmet Almak İçin Ne Zaman Ulaşmalıyım?
  2. Sadece 1 Parça Yüküm Var, Taşır mısınız?
  3. Nasıl Ödeme Yapabilirim?
  4. Şehirlerarası Nakliye Hizmeti Veriyor musunuz?
  5. Yükleme, Boşaltma ve Taşıma için Yardımcı Olabilir misiniz?
  6. Nakliye Hizmetiniz Yasal mı?

Hizmetlerimiz

Acil  Panelvan Nakliyat

Kurumsal Nakliye

Kurumsal tedarik ve dağıtım zincirinize destek olarak, hafif makine, Soğuk zincir gerektirmeyen ilaç, Ofis makinaları gibi yüklerinizi ülke içerisinde istediğiniz noktaya teslim ediyoruz.

 

 

Parça Eşya Taşıma

Uzun yıllardır aralıksız şekilde sürdürmüş olduğumuz hizmetlerimizden sizlerin de büyük memnuniyet duyacağınızı düşünüyoruz. Bunun nedeni gayet makul fiyatlar eşliğinde son derece kaliteli bir hizmetler sunmamızdır. Çalışmalarımızdan yararlanmak için tek yapmanız gereken web sayfamızda yer alan telefon numaraları üzerinden firmamıza ulaşmak ve profesyonel destek istemek olacaktır.  Adresten alım için bize ulaşınız.

 

 

Araç Kurye

1 koliden, 200 kg’a kadar olan özel yükleriniz için, Renault Kangoo araçlar kullanarak, İstanbul içerisinde aynı gün yüklerinizi teslim ediyoruz. Çok adresli gönderileriniz için bize ulaşınız.

Çeyiz Nakliye

Çeyiz bölgesinden, eşyalarınızın güvenli ve sağlam bir şekilde yeni adresinize ulaşmasını sağlamaktadır. Aracımızın eşya taşıma kapasitesinde sahip olduğu çeşitli ölçülerde ve ağırlıkta olan eşyaların nakliyatı için kamyonetimiz hizmetinizdedir .

Nakliyat işinde yıllardır bu sektörde en iyi hizmeti vermek ve gelişen teknolojiyle kendisini sürekli yeni tutan, müşteri odaklı çalışıp her daim kaliteli ve güvenilir olmayı başardık. Çeyiz nakliye işlemlerimizde sizlere ekonomik ve garantili taşımacılık fırsatları sunuyoruz.

 

 

 

 

Hemen Ara